Новини / Суспільство / Українські приватні підприємці можуть безкоштовно відкрити бізнес-рахунок у Приватбанку в онлайн-режимі
3 січня 2017, 19:23
Розмір шрифта: А А А

Українські приватні підприємці можуть безкоштовно відкрити бізнес-рахунок у Приватбанку в онлайн-режимі

Українські приватні підприємці можуть безкоштовно відкрити бізнес-рахунок у Приватбанку в онлайн-режимі, Приватбанк, приватні підприємці, бізнес-рахунок
Українські приватні підприємці можуть безкоштовно відкрити бізнес-рахунок у Приватбанку в онлайн-режимі

У прес-службі Приватбанку повідомили, що українські приватні підприємці, включаючи IT-фахівців і фрілансерів у ФОП-статус, можуть відкрити банківський рахунок безпосередньо на сайті Приватбанку. При цьому дана послуга буде надана безкоштовно, а весь процес відкриття рахунку банку в онлайн-режимі займе не більше 5 хвилин.

Щоб відкрити банківський рахунок на сайті Приватбанку, достатньо бути зареєстрованим підприємцем і клієнтом Приватбанку як фізособа (наприклад, мати картку або депозит), отримати ЕЦП в Приват24 для приватних клієнтів і пройти по посиланню http://pb.ua/fop.

Відзначимо, що найчастіше рахунки в онлайні відкривають підприємці сфери IT, бухгалтери і аудитори, підприємці роздрібної та оптової торгівлі. За кількістю рахунків, відкритих онлайн, лідирують підприємці з Київської, Дніпропетровської, Харківської та Одеської областей.

“За тиждень більше тисячі українських підприємців вже відкрили рахунки на нашому сайті, — розповів керівник напрямку обслуговування малого та середнього бізнесу Приватбанку Олександр Ніколенко. — Адже це не тільки дуже зручно – рахунок можна відкрити за кілька хвилин без візиту в банк, але ще й вигідно – в режимі онлайн рахунок відкривається абсолютно безкоштовно".
Нагадаємо, що за даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine, рахунками та іншими послугами Приватбанку користуються 56,1% юридичних осіб та 69,7% приватних підприємців, які користуються послугами українських банків.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Приват» виходить на ринок лотерей — джерело

1 червня 2017, 21:11

Що буде з «хрущовками» в Україні — думка експерта

11 травня 2017, 13:38

Приватбанк знизив вартість кредитів для бізнесу

4 травня 2017, 13:19

Останні новини за сьогодні: