Новини / Суспільство / Українські водії будуть проходити медогляд по-новому
5 травня 2017, 15:20
Розмір шрифта: А А А

Українські водії будуть проходити медогляд по-новому

Українські водії будуть проходити медогляд по-новому, Міністерство охорони здоров’я, медогляд водіїв, українські стандарти медицини
Українські водії будуть проходити медогляд по-новому

Міністерство охорони здоров’я України зайнялося гармонізацією українських стандартів медицини, стосовно медогляду водіїв, згідно із законами Європейського союзу, щоб зменшити кількість аварій на дорогах України.

Про це повідомив заступник директора Департаменту – начальник управління надання медичної допомоги дорослим Департаменту медичної допомоги МОЗ України Андрій Гаврилюк.

«МОЗ вивчає і розробляє питання щодо гармонізації національних медичних стандартів медичного огляду кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів згідно із законодавством ЄС», – заявив Гаврилюк.

«Це систематизація порядків проведення профілактичних наркологічних оглядів, обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів. Наступне – розробка та реалізація системи медичного обслуговування водіїв транспортних засобів, що надають послуги з перевезення пасажирів і вантажів, порядку проведення психофізіологічного обстеження та оцінки рівня розвитку професійно важливих психофізіологічних якостей, необхідних для безпечного керування транспортним засобом», – зазначив Андрій Гаврилюк.

Крім цього представник Міністерства охорони здоров’я України повідомив про те, що буде складена загальнонаціональна база, в якій будуть вказані стан здоров’я та психофізіологічних властивостей кандидатів у водії та водіїв. Її головне призначення – здійснення моніторингу здоров’я водіїв. Також вона допоможе створити концепцію щодо української системи відновлення і підтримки здоров’я людей, які постраждали в дорожньо-транспортних пригодах.

Зазначимо, що в Україні зафіксована найвища смертність на дорогах серед всіх європейських країн. В Україні аварії є першою за поширеністю причиною смерті серед людей у віці від 15 до 24 років, другою – серед дітей у віці від 5 до 14 років.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію

25 травня 2017, 08:36

У Міносвіти розповіли, коли введуть 12-річну освіту в школах

20 травня 2017, 15:42

В Україні не вистачає «доступних» ліків

16 травня 2017, 19:41

Останні новини за сьогодні: