Новини / Суспільство / 4 причини частіше сміятися
2 квітня 2012, 11:50
Розмір шрифта: А А А

4 причини частіше сміятися

4 причини частіше сміятися, сміх, радість, стрес
4 причини частіше сміятися

Не новина, що життєрадісні люди виглядають молодшими за свій вік і живуть набагато довше. Їх непохитне почуття гумору допомагає вгамувати агресію, сприяє соціальній адаптації та позбавляє від стресу. Але це, звичайно ж, далеко не весь перелік причин, чому ми хочемо змусити вас відволіктися від хвилюючих питань і щиро, від усієї душі, зараз посміятися!

Ефективне знеболююче

Сміх відмінно заспокоює хронічний біль у разі артриту, пошкоджень хребта, неврологічних захворювань. Лікарі вважають: це відбувається тому, що сміх провокує викид в кров ендорфінів — речовин, які мають болезаспокійливу дію.

Зброя проти вірусів

Наша імунна система також любить «посміятися». Її реакція на сміх прямо протилежна реакції на стрес. Любителі часто посміятися від душі дійсно менше хворіють — науково доведений факт. Одне з досліджень навіть показало, що діти матерів, які часто сміються, значно рідше хворіють на ГРВІ.

Засіб для нормалізації тиску

Енергійний сміх створює ефект ранкової пробіжки — тиск спочатку підскакує, потім поступово опускається нижче попередньої позначки на тонометрі. Більш того, від сміху підвищується рівень "корисного холестерину», а, значить, знижується ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

Корисний фітнес

10-15 хвилин щоденного інтенсивного сміху спалюють до 50 калорій. Вчені стверджують, що за рік регулярного 15-хвилинного сеансу сміху можна втратити до 2 кілограм.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Майже чверть українців відверто нудьгує на роботі

4 травня 2017, 17:21

В Україні хочуть визначати рівень стресу на робочому місці

3 травня 2016, 11:20

Вчені назвали постійне бажання жартувати хворобою

29 лютого 2016, 18:30

Останні новини за сьогодні: