Новини / Суспільство / Чехія розширює програму по поверненню іноземців на батьківщину
5 травня 2009, 08:34
Розмір шрифта: А А А

Чехія розширює програму по поверненню іноземців на батьківщину

Чехія розширює програму по поверненню іноземців на батьківщину, програма по добровільному поверненню іноземців на Батьківщину, Чехія, Монголія, безробіття
Чехія розширює програму по поверненню іноземців на батьківщину

Чехія розширить програму по добровільному поверненню іноземців на Батьківщину на 2 тис. чоловік. Таким чином, нинішня, практично вичерпана квота, збільшиться в два рази.

Як передає «Радіо Прага», держава як і раніше забезпечить охочих повернутися безкоштовними авіаквитками. Крім того, з 500 євро до 400 знизиться реальна фінансова дотація для кожного іноземця. У програмі можуть брати участь не тільки що втратили роботу, але і ті люди, хто може опинитися в конфлікті із законом про перебування на території держави.

Так, найактивніше цією можливістю користуються громадяни Монголії. Заяви від них складають 70% від загальної кількості заявок на квитки і дотації.

Нагадаємо, за станом на середину березня поточного року, в Чехії 738 іноземних робочих звернулися за безкоштовним авіаквитком і компенсацією в 500 євро, які уряд обіцяє тим, хто добровільно погодиться покинути Чехію. Причому, мова тут не йде про нелегалів. В умовах економічної кризи і безробіття, що росте, держава не в змозі забезпечити іноземців роботою.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні майже 1,9 млн безробітних – Розенко

25 квітня 2017, 08:56

Останні новини за сьогодні: