Новини / Суспільство / Сидяча робота робить вас дурнішими
21 липня 2012, 10:20
Розмір шрифта: А А А

Сидяча робота робить вас дурнішими

Сидяча робота робить вас дурнішими, New York Times, сидяча робота, сидячий спосіб життя, розумова діяльність, фізична активність
Сидяча робота робить вас дурнішими

За даними New York Times, вчені з‘ясували, що коли ми цілий день сидимо на одному місці, електрична активність м’язів скорочується, що і призводить до цілого набору шкідливих метаболічних ефектів.

І, на жаль, навіть, заняття спортом не компенсують збиток повною мірою. Більш того, згідно з новими даними, сидячий спосіб життя не тільки додає зайвих кілограмів, він також може робити вас дурнішими.

Сабіна Шефер, науковий співробітник Інституту Макса Планка з розвитку людського потенціалу в Німеччині, нещодавно проаналізувала вплив ходьби на роботу на пам‘ять людини. Ваша мама, можливо, говорила вам, що «не можна жувати на ходу», але коли Шефер порівняла дані стандартного тесту оперативної пам’яті серед дітей та молодих людей при ходьбі та сидячи на одному місці, її результати суперечили маминим радам. Дайджест британської психологічної спільноти резюмує результати цього дослідження наступним чином:

Ключова знахідка полягає в тому, що робоча пам‘ять в обох групах поліпшується при ходьбі зі швидкістю, обраною випробуваними, в порівнянні з сидінням на одному місці. Це особливо характерно для більш складних завдань робочої пам’яті, і більш виражено серед дітей, ніж у дорослих. Цей експеримент показує, що наш мозок працює краще, коли виконує кілька завдань одночасно.

Або, іншими словами, при ходьбі мозок не поділяє доступний розумовий ресурс на два завдання. На практиці спостерігається зворотнє, адже вчені виявили підвищення активності мозку, пов'язане з фізичним навантаженням.

Таким чином, ходьба забезпечує вас додатковою енергією, яка може бути спрямована на розумові процеси.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Змінено порядок оподаткування спадщини

19 квітня 2017, 17:27

В Україні спростили оподаткування спадщини

26 березня 2017, 19:41

Українців змусять заповнити «нульову декларацію»

30 січня 2017, 09:46

«Низький рівень податкової культури»: У ДФС скаржаться, що фізособи не бажають платити податки

11 червня 2016, 08:17

Останні новини за сьогодні: