Новини / Суспільство / У Київському військовому ліцеї імені Богуна демонтують пам'ятник Суворову
7 березня 2017, 09:43
Розмір шрифта: А А А

У Київському військовому ліцеї імені Богуна демонтують пам'ятник Суворову

У Київському військовому ліцеї імені Богуна демонтують пам'ятник Суворову, Київський військовий ліцей імені Івана Богуна, демонтаж, пам'ятник Суворову
У Київському військовому ліцеї імені Богуна демонтують пам'ятник Суворову

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна (колишнє Суворовське училище) готуються демонтувати пам‘ятник знаменитому російському полководцю Олександру Суворову, який встановлений біля входу. Про це повідомляють «Вести».

В адміністрації ліцею підтвердили, що хочуть прибрати пам’ятник. «Ми готуємося перенести пам‘ятник на задній двір», — сказали в адміністрації. У той же час там відмовилися коментувати, з чиєї ініціативи прибирають пам’ятник: профільного міністерства, курсантів або адміністрації військового ліцею.

Зараз пам‘ятник Олександру Суворову закритий банером із зображенням гетьмана Івана Богуна.

Олександр Суворов (1730-1800) — знаменитий російський полководець, кавалер всіх російських орденів свого часу. За всю свою кар’єру він не програв жодного бою. Саме під його керівництвом армія Російської імперії в кінці 18 століття розгромила турків-османів і відвоювала Крим і Причорномор‘я (нині — південні області України).

Нагадаємо, що пам’ятник робітникам заводу «Арсенал» на Арсенальній площі, більше відомий серед жителів і гостей столиці як «пам‘ятник гарматі» комунальники поки демонтувати не будуть.

Як повідомляла «Країна», кримінальна поліція Чернігівського відділу поліції затримала викрадача бронзових фрагментів від пам’ятника Володимиру Леніну, який виручив від продажу близько 3,5 тисяч гривень.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У метро Києва після подорожчання змінять колір жетонів

24 травня 2017, 18:11

У столичній підземці хочуть встановити відеоспостереження у вагонах метро за 83 млн грн

19 травня 2017, 18:49

Останні новини за сьогодні: