Новини / Суспільство / Доісторичні модниці
15 листопада 2007, 08:15
Розмір шрифта: А А А

Доісторичні модниці

Доісторичні модниці, міні-спідниці, цивілізація, предки, неоліт
Доісторичні модниці

У мідному столітті дівчата віддавали перевагу міні-спідницям Якщо по фігурках, знайдених на території якнайдавніших в Європі поселень людини, судити про образ життя наших далеких предків, можна сказати, що вже 7,5 тисяч років назад жінки прагнули одягатися так, щоб зачарувати чоловіків. Розкопки в місцях, що входять в ареал культури Вінча, найбільшій європейській доісторичній цивілізації, указують на існування метрополії, у жителів якої були чудово розвинені художній смак і мода.

 Фігурки жінок були виявлені в неолітичному поселенні, розташованому в долині на півдні сьогоднішньої Сербії. «Молоді жінки чудово одягалися. Як і сьогоднішні дівчата, вони носили короткі топ і міні-спідниці, а на руках — браслети», — розповідає археолог Джалка Кузмановіч-цветковіч. За її словами, невідоме плем'я, що жило в 5400-4700 роках до н.е. на території 120 гектарів, де сьогодні розташовано село Плочник, добре розбиралося в торгівлі, ремеслах, мистецтві і металургії. Недалеко від поселення знаходилося термальне джерело, яке могло бути якнайдавнішим європейським «спа-курортом».

«Ці люди цінували красу. Ми знайшли більше 60 різних видів прекрасного глиняного посуду і фігурок, причому це не тільки зображення богів, але і фігурки, створені просто для розваги», — говорить Кузмановіч.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні масово закриваються пекарні

27 травня 2017, 19:05

Банки змусять платити відсотки за святкові дні

21 жовтня 2015, 18:29

Запровадження депозитів без права на дострокове зняття паніки не викличе, — думка

21 травня 2015, 09:22

Останні новини за сьогодні: