Новини / Суспільство / На «Євробачення» від України поїде Світлана
9 березня 2009, 08:32
Розмір шрифта: А А А

На «Євробачення» від України поїде Світлана

На "Євробачення" від України поїде Світлана, Евробачення-2009, Світлана Лобода, національний відбір
На «Євробачення» від України поїде Світлана

На пісенному конкурсі «Євробачення-2009" Україну представлятиме Світлана Лобода (на фото) з піснею «Be My Valentine». Вона отримала найбільшу кількість балів за наслідками національного відбору серед 14 учасників.

І жюрі, і глядачі поставили С. Лободе максимум – по 14 балів, унаслідок чого її результат склав 28 балів. Слідом за нею в рейтингу йдуть Олександр Панайотов і Іра Пойзен (по 22 бали).

Нагадаємо, 50% оцінок конкретного виконавця залежало від жюрі, 50% — від глядачів. Всі результати були переведені в 15-балльную систему, і по ній складений рейтинг учасників.

Конкурс естрадної пісні»Євробачення-2009" відбудеться в Москві з 1 по 16 травня 2009 року. Урочиста церемонія відкриття конкурсу запланована на 9 травня на Університетській площі на Воробйових горах, церемонія закриття — 16 травня в Гостиному дворі. Півфінали «Євробачення» пройдуть 12 і 14 травня, а фінал — 16 травня в спортивному комплексі «Олімпійський». Представник від України виступить на конкурсі в другому півфіналі, 14 травня.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: