Новини / Суспільство / Сімейна вечеря формує харчову поведінку дитини
26 грудня 2012, 12:10
Розмір шрифта: А А А

Сімейна вечеря формує харчову поведінку дитини

Сімейна вечеря формує харчову поведінку дитини , здорове харчування, харчова поведінка, діти, сім'я, сімейні традиції
Сімейна вечеря формує харчову поведінку дитини

До більш здорового харчування дітей привчають щоденні трапези в колі всієї родини. Про це розповіли дослідники з Школи харчування при Університеті Лідс (Великобританія).

У процесі першого експерименту, вчені запропонували батькам і вчителям записувати всі продукти, які з‘їдають діти протягом 24 годин, і їх кількість. А в другому, вчені опитали батьків дітей про традиції прийняття їжі в їх сім’ях, включаючи наявність і регулярність спільних сімейних обідів або вечерь.

Як показали результати першого дослідження, діти в середньому споживають 293 грама фруктів і овочів на день, що дорівнює приблизно 3,7 прийоми з 5 рекомендованих лікарями, які невтомно повторюють: клітковина — основа здорового харчування. Тільки 37 відсотків школярів отримували необхідну кількість овочів і фруктів 5 разів на день. За результатами другого дослідження дітей розділили на 2 групи: в першу групу ввійшли діти, у чиїй сім'ї спільне прийняття їжі було традицією, а в другу — діти з сімей, де кожен харчувався окремо. Результати показали, що діти з першої групи отримують в середньому на 125 г овочів і фруктів більше, ніж діти з другої групи. Це відповідає приблизно 1,6 прийому.

Автори дослідження радять батькам якомога частіше організовувати сімейні обіди й вечері, оскільки ця традиція дійсно здатна сформувати здорову харчову поведінку дитини. Учені підкреслюють, що харчові пристрасті кожної людини формуються в дитинстві, і перевчити її потім буде вкрай складно.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В РФ хочуть ввести податок на малодітність

10 травня 2017, 16:06

У Visa з'явилися платіжні картки для дітей

10 травня 2017, 15:48

В Україні можуть скасувати декретну відпустку для деяких категорій громадян

18 квітня 2017, 20:04

Останні новини за сьогодні: