Новини / Суспільство / Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)
3 червня 2017, 16:31
Розмір шрифта: А А А

Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)

Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження), українці, робота, підробіток, фріланс
Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)

Українці надають перевагу роботі в офісі. За додаткові проекти беруться, коли не вистачає зарплати за основним місцем роботи. Про це йдеться у дослідження міжнародного кадрового порталу hh.ua.

“Можливість працювати фрілансером 52% опитаних розглядають лише у випадку необхідності заробляти додаткові кошти. Водночас респонденти зауважують, що для них фріланс не може бути основним видом заробітку. Хоча часто є більш прибутковим. Кожен п’ятий працівник не готовий працювати віддалено”, – зазначають експерти порталу.

12% працівників проти фрілансу
Кожного третього у фрілансі приваблює наявність гнучкого графіка. Це дозволяє поєднувати кілька робіт, більше заробляти. Також українці хочуть працювати фрілансерами, щоб мати більше вільного часу.

16% опитаних зазначили, що віддають перевагу тільки роботі на фрілансі. Серед переваг – з’являється більше вільного часу, можливість самостійно організовувати робочий процес, уникнути надмірного контролю керівництва.

12% працівників проти фрілансу. Такий вид зайнятості їм не подобається, не здається цікавим. Вони люблять працювати в офісі, хочуть мати унормований робочий графік.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Danilo88 18 лютого, 19:16 ссылка
    Мне кажется, что в ту же Польшу всегда очень большое количество наших жителей ездило на заработки. Оно и понятно, вот до появления безвиза было намного сложнее, но сейчас предложений стало намного больше и искать стало настолько же легче. К примеру взять условную и элементарную сферу услуг и посмотреть сколько сейчас там вакансий и различных предложений для украинцев https://www.eurabota.ua/poland/services-sector Единственная проблема сейчас - это получить загран паспорт, для тех у кого его нет. Сейчас я слышал очереди уже расписаны на первые месяцы 2018го года, это конечно проблематично. Но что касается самого поиска работы, то тут ничего сложно, ибо сейчас масса сайтов появилась, где размещают различные вакансии для трудоустройства с расписанными нюансами и условиями.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні збільшується виробництво круп

2 червня 2017, 08:37

Останні новини за сьогодні: