Новини / Суспільство / Зміни до Правил дорожнього руху вже вступили в силу
5 травня 2009, 08:13
Розмір шрифта: А А А

Зміни до Правил дорожнього руху вже вступили в силу

Зміни до Правил дорожнього руху вже вступили в силу, Зміни, Правила дорожнього руху, постанова, кабмін, даі, гранична швидкість, Юрій Луценко, Юлія Тимошенко
Зміни до Правил дорожнього руху вже вступили в силу

Зміни до Правил дорожнього руху, встановлені ухвалою Кабінету Міністрів України N395 від 22 квітня 2009 року вступили в силу 5 травня поточного року. Про це повідомляє «Главред».

Згідно тексту документа, граничні швидкості руху на українських автодорогах залишилися колишніми, тобто не більше 130 км/год на автомагістралі і не більше 110 км/год — на дорозі для автомобілів (дорозі з окремими проїжджими частинами). При цьому не більше ніж через 2 км. від місця установки відповідних обмежувальних знаків повинні бути встановлені знаки, вказуючі на кінець обмеження швидкості.

У власників дорогий з відома ДАІ з обов‘язковим встановленням відповідного знаку є можливість збільшувати граничну швидкість на хороших дорогах.

Ухвалою Кабміну також обумовлено, що знаки 3.29 (обмеження максимальної швидкості) і 3.31 (зона обмеження максимальної швидкості) не можуть бути встановлені без знаку 1.37 (дорожні роботи). Якщо такі знаки встановлені не в місці здійснення дорожніх робіт, то водій не може притягати до відповідальності за їх порушення.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів припускав прийняти ухвалу про збільшення граничної швидкості на українських дорогах з 60 до 70 км/год, на магістралях з шістьма смугами — до 80 км/год, а за наявності відбійника — 90 км/год. Доцільність цього кроку викликала бурхливі дискусії.

Зокрема, Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що збільшувати ліміт швидкості слід лише за межами населених пунктів. «Я не автомобіліст, але чудово розумію, що в Києві дозволити їздити 90-110 км. — це катастрофа у багатьох випадках», — пояснив він.

У свою чергу, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко указувала на необ'єктивність обмежень на швидкісних дорогах. «Дивна ситуація: швидкісна дорога, обмеження 80-90, а насправді в нормальних країнах там можна рухатися із швидкістю 120-130 км/год», — заявляла вона.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Порошенко доручив збільшити кількість авіарейсів до Європи

31 травня 2017, 16:22

У Кабміні пригрозили тюремними термінами за дірки на дорогах

30 травня 2017, 15:27

У Гройсмана розповіли, на що чекати українцям від реформи ринку землі

30 травня 2017, 08:06

Кабмін спрощує роботу з реєстрами, а оренда дорожчає – огляд ринку нерухомості

29 травня 2017, 10:44

Останні новини за сьогодні: