Новини / Суспільство / Кабмін витратить 2,4 млрд грн на виплату допомоги багатодітним сім'ям
27 березня 2019, 07:49
Розмір шрифта: А А А

Кабмін витратить 2,4 млрд грн на виплату допомоги багатодітним сім'ям

Кабмін витратить 2,4 млрд грн на виплату допомоги багатодітним сім'ям, багатодітні сім'ї, «Муніципальна няня», допомога багатодітним сім'ям
Кабмін витратить 2,4 млрд грн на виплату допомоги багатодітним сім'ям

Урядова програма допомоги багатодітним сім‘ям, яка передбачає виплати щомісячної фінансової допомоги вже з 1 квітня, повністю прорахована і забезпечена бюджетними асигнуваннями. Про це повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

«В рамках ініціатив Уряду прораховані можливості з 1 квітня 2019 року виплачувати допомогу на третю і кожну наступну дитину до досягнення нею віку 6 років. Розмір допомоги — 1,7 тисяч грн щомісяця на кожну дитину. Таку допомогу отримуватимуть всі багатодітні сім’ї. За нашими підрахунками, це 2,4 млрд грн до кінця року. Вони закладені в бюджет і будуть виплачені», — сказав Рева.

Міністр також зазначив, що активно впроваджується і урядова програма «Муніципальна няня», яка дозволяє батькам знімати помічника по догляду за дитиною і отримувати бюджетну компенсацію за витрати. З початку роботи програми, сказав Андрій Рева, маємо вже 43 заяви від батьків.

Глава Мінсоцполітики додав, що в подальшому Кабмін запланував реалізацію програми «Громади, дружні до дітей» та програми забезпечення об'єднаних громад спеціальним транспортом для перевезення людей з обмеженими можливостями.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Останні новини за сьогодні: