Новини / Суспільство / Київ удвічі збільшив доходи від туризму — КМДА
2 жовтня 2019, 07:41
Розмір шрифта: А А А

Київ удвічі збільшив доходи від туризму — КМДА

Київ удвічі збільшив доходи від туризму - КМДА, туризм, туристична галузь, туристичні компанії, Київ
Київ удвічі збільшив доходи від туризму — КМДА

На сьогоднішній день доходи від туристичного збору в Києві складають понад 50 млн грн. Про це повідомила заступник голови КМДА Марина Хонда під час публічної презентації «Підсумки і нові перспективи розвитку туристичної сфери Києва» з нагоди Всесвітнього дня туризму.

«Туристичний збір дозволив залучити до міського бюджету в минулому році 25 млн грн. На початок вересня цього року надходження від цього податку вже складають майже 50 млн грн. Ці кошти повинні піти на туристичну галузь: підвищення комфорту для туриста, встановлення туристичних орієнтирів, інформаційних покажчиків», — розповіла Хонда.

Чиновниця зазначила, що Київ в цьому році очікує рекордна кількість туристів. Якщо в минулому році місто відвідало 4,5 млн відвідувачів, то в цьому році очікується більше 5 млн як іноземних, так і внутрішніх туристів.

За її словами, місто самостійно не міг би розвиватися так активно в туристичній галузі. Всіляко сприяють розвитку місцеві туристичні компанії, які працюють з туристами в Києві. Саме завдяки туристичним компаніям світ дізнається про унікальність Києва і всієї України.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

  26 лютого 2019, 09:14

  Останні новини за сьогодні: