Новини / Суспільство / Китай розробив вісім вакцин від коронавируса — ЗМІ
18 березня, 13:23
Розмір шрифта: А А А

Китай розробив вісім вакцин від коронавируса — ЗМІ

Китай розробив вісім вакцин від коронавируса - ЗМІ, вакцина від коронавируса, пневмонія, тест, вакцина, клінічны випробування вакцини
Китай розробив вісім вакцин від коронавируса — ЗМІ

В даний час в Китаї розроблено вісім вакцин від коронавируса нового типу, деякі з них вже показали свою ефективність на тварин.

Про це сьогодні, 17 березня, повідомила на брифінгу науковий співробітник Інституту дослідження лабораторних тварин при Академії медичних наук Цинь Чуань, передає ТАСС.

«В даний час Академія медичних наук проводить оцінку ефективності восьми вакцин. Роботи по оцінці ефективності частини з них вже успішно завершені», — сказала вона.

Як зазначила фахівець, тести проводяться на трансгенних мишах і макаках. В даний час проводиться оцінка можливих побічних ефектів застосування препаратів і їх безпеки.

За словами Цинь Чуань, за допомогою тестів на тваринах вчені також виявляють найбільш ефективні проти пневмонії лікарські засоби, а також виявляють основні способи передачі коронавируса.

про словами директора департаменту науки і техніки Міністерства освіти КНР Лея Чаоцзи, Китай незабаром може приступити до клінічних випробувань вакцин, розроблених вищими навчальними закладами країни.

«Розробки вакцин від коронавируса нового типу в вищих навчальних закладах Китаю успішно просуваються. Є надія, що в найкоротші терміни почнуться клінічні випробування частини з них», — зазначив він.

У той же час, експерти не уточнили терміни початку клінічних випробувань.

В агентстві відзначають, що 21 лютого заступник міністра науки і техніки КНР Сюй Наньпін інформував, що Китай зможе приступити до клінічних випробувань вакцини від коронавируса не раніше кінця квітня.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Неоголошена епідемія йде повним ходом». Імунолог розповів про ситуацію з кором в Україні

20 лютого 2019, 08:07

Учені створили дві вакцини від вірусу Зіка

29 червня 2016, 17:58

Останні новини за сьогодні: