Новини / Суспільство / Київрада: Пільговики зможуть їздити в метро без «Картки киянина» не до 1 квітня, а до 1 грудня 2017 року
28 березня 2017, 19:21
Розмір шрифта: А А А

Київрада: Пільговики зможуть їздити в метро без «Картки киянина» не до 1 квітня, а до 1 грудня 2017 року

Київрада: Пільговики зможуть їздити в метро без «Картки киянина» не до 1 квітня, а до 1 грудня 2017 року, Київська міська рада, карта Киянина, пільговий проїзд
Київрада: Пільговики зможуть їздити в метро без «Картки киянина» не до 1 квітня, а до 1 грудня 2017 року

Київська міська рада внесла зміни в міську цільову програму «Турбота. Назустріч киянам» на 2016 — 2018 роки, згідно з якою строк користування «Карткою киянина» продовжено до 1 грудня 2017 року. Таким чином власники картки, які не встигли її замінити, отримали додаткові вісім місяців для її переоформлення, не втрачаючи при цьому пільги на проїзд у громадському транспорті.

Відзначимо, що рівно місяць тому на офіційному сайті КМДА з'явилася інформація про те, що з 1 квітня 2017 року проїзд у київському метрополітені для пільговиків буде здійснюватися винятково за допомогою «Картки киянина». При цьому керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко вказував, що за останні роки місто тричі переносив дату введення «Картки киянина» як єдиного засобу пільгового проходу в метро, «однак дата 1 квітня 2017 поки стане остаточною». Як бачимо, плани в черговий раз змінилися.

На даний момент безкоштовно київським метрополітеном користується 25 категорій населення, включаючи пенсіонерів, інвалідів, ветеранів (повний список пільговиків доступний за посиланням). При цьому в період переоформлення картки представників пільгових категорій можуть користуватися оригіналами свідоцтв для безкоштовного проїзду в міському транспорті.Нагадаємо, що нещодавно про розробку віртуальної «Цифровий картки городянина» розповідали представники Приватбанку. Якщо КМДА вдасться домовитися з ПриватБанком, то кияни зможуть отримати свій «цифровий примірник» «Картки киянина» в системі Privat24, без необхідності відвідування відділення банку й очікування випуску пластикової карти.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У метро Києва після подорожчання змінять колір жетонів

24 травня 2017, 18:11

Останні новини за сьогодні: