Новини / Суспільство / У Києві ліквідують всі поліклініки
4 лютого 2011, 12:27
Розмір шрифта: А А А

У Києві ліквідують всі поліклініки

У Києві ліквідують всі поліклініки, поліклініка, Київ, амбулаторія, сімейна медицина, Віталій Мохарєв
У Києві ліквідують всі поліклініки

Пілотні проекти щодо створення на базі наявних поліклінік центрів медико-санітарної допомоги, що працюють за принципом сімейного лікаря, будуть відпрацьовані в Дарницькому та Дніпровському районах

Програма реорганізації первинної медико-санітарної допомоги та концепція організації медичної допомоги в місті Києві, заготовлена керівництвом міста, передбачає створення на базі наявних поліклінік центрів первинної медико-санітарної допомоги, що працюють за принципом сімейного лікаря.

Про це розповів перший заступник начальника Головного управління охорони здоров‘я КМДА Віталій Мохорев.

«Київ першим з великих міст вводить таку систему. Зараз прийнято розпорядження КМДА, яким передбачено відпрацьовувати пілотні проекти у Дарницькому та Дніпровському районах, де вже активно працюють в цьому напрямку. Експеримент триватиме рік, після чого ми врахуємо і відшліфуємо всі технічні нюанси, які з’являться в процесі роботи. А вже з наступного року введемо таку систему по всій території Києва», — розповів він.

Чиновник визнав, в мерії вирішили не чекати завершення експерименту в пілотних районах і провели підготовчу роботу по створенню центрів сімейної медицини в цілому по місту.

«На сьогодні вже відпрацьовані 80 адрес, де протягом нинішнього року відкриють амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги. У наступні роки програма буде значно розширена», — заявив Мохарєв.

У планах столичного керівництва — відокремити медичні служби, що надають первинну допомогу, від вузькоспеціалізованих. «Скажімо, в кожному районі є 3-4 поліклініки, і нам необхідно визначити, яка з них буде центром первинної медико-соціальної допомоги, а яка стане діагностичним центром для дорослих, інша буде такою ж установою тільки для дітей, ще одна буде виконувати функцію реабілітаційного центру», — Розповів перший заступник начальника Головного управління охорони здоров'я КМДА.
Мохарєв стверджує, що подібна реформа дозволить значно поліпшити медичне обслуговування киян.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

У Києві пограбували банк і вкрали 285 гривень

25 травня 2017, 17:25

Останні новини за сьогодні: