Новини / Суспільство / Медиків столиці залишили без муніципальних надбавок
17 травня 2009, 08:36
Розмір шрифта: А А А

Медиків столиці залишили без муніципальних надбавок

Медиків столиці залишили без муніципальних надбавок, муніципальні надбавки, БЮТ, Київрада, медики, Леонід Черновецкий, Київська міська профспілка працівників охорони здоров\'я, Ірена Кільчицька
Медиків столиці залишили без муніципальних надбавок

Київська влада продовжує не виплачувати муніципальні надбавки медичним працівникам окремих районів столиці. Документи, які підтверджують цей факт, знаходяться у розпорядженні депутатської фракції Блоку Юлії Тимошенко в Київраді, повідомляє «Главреду» прес-служба фракції БЮТ.

Відповідно до документів, молодша медична сестра, наприклад, зі всіма додатковими і нічними змінами отримує 1005 гривень на місяць, а лікар –1260 гривень, що ніяк не відповідає здоровому глузду, і однозначно не дозволяє позбавляти медпрацівників муніципальних надбавок.

Як розповів депутат Київради від БЮТ Олексій Давиденко, величезна кількість звернень, які поступили до депутатської фракції БЮТ в міськраді, свідчить про те, що медичний персонал мінімум двох районів не отримав ні копійки надбавок. «Рішення про виплату надбавок стосувалося всіх медпрацівників столиці, а не окремих лікарень або районів. Чому медики залишилися без виплат?», — обурився депутат.

Давиденко вважає, що своїми діями команда мера Леоніди Черновецкого, що діє, заганяє медичну галузь столиці в глибоку кризу. Депутат уточнив, що згідно статистиці Київської міської профспілки працівників охорони здоров'я на сьогодні більше 40% персоналу столичних лікарень – це люди пенсійного і передпенсійного віку. Штати більшості лікарень недоукомплектовані, лікарям доводиться працювати наднормово.

«Столична влада і сама визнає важкий стан медичної галузі. Заступник мера Ірена Кильчицкая буквально днями повідомила про брак медперсоналу і про незацікавленість молоді в цій роботі із-за маленької зарплати. Проте, я переконаний, команді Леоніди Черновецкого вже давно час перейти від слів до справи – спершу виплатити медикам гарантовані їм законом муніципальні надбавки», – вважає Давиденко.

Депутат нагадав, що команда Черновецкого відмовилася виплатити муніципальні надбавки за січень, лютий і березень поточного року працівникам медичної галузі, аргументіровав це відсутністю в той період бюджету Києва на 2009 рік.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У метро Києва після подорожчання змінять колір жетонів

24 травня 2017, 18:11

У столичній підземці хочуть встановити відеоспостереження у вагонах метро за 83 млн грн

19 травня 2017, 18:49

Останні новини за сьогодні: