Новини / Суспільство / 12 причин, які заважають рано прокидатися
13 листопада 2012, 13:10
Розмір шрифта: А А А

12 причин, які заважають рано прокидатися

12 причин, які заважають рано прокидатися, здоровий сон, пробудження, бадьорість, млявість, шкідливі звички
12 причин, які заважають рано прокидатися

З усіх цих пунктів складається звичка вставати не вчасно. Якщо ми методично виключимо всі ці причини, то можливість рано встати значно зросте. Однак, найголовніше — потрібна віра в те, що в ранньому вставанні є гостра необхідність.

Я не говорю зараз про тих, хто веде «нічний спосіб життя». Я сама досить тривалий час порушувала розпорядок дня й мені було абсолютно не цікаво, чи відновлюються мої фізичні та розумові сили за ніч. Тому переконувати когось я не збираюся.

1. Пізня вечеря, особливо із зерновими продуктами і з солодощами, викликає неправильне травлення. Це призводить до збільшення кількості токсинів в організмі і, як результат, з‘являється відчуття відсутності відпочинку. Воно виражається в слабкості, загальмованості, сильній тяжкості у всьому тілі. У роті при цьому зазвичай дуже неприємний, тухлий смак. Іноді навіть відчувається важкість у животі та слабкість, що йде з цієї області. Справа в тому, що, як правило, з’їдена ввечері їжа, зможе повністю перетравитися тільки після сходу сонця.

Тому, якщо ви пізно їсте зернову їжу, бобову, надмірно гостру, занадто солону, гірку, терпку, кислу, солодку, загалом, все те, що не повинно бути вечерею, то відчуття бадьорості й якісь сили, щоб встати з ліжка, прийдуть до вас тільки після 6-7 ранку. Однак потрібного настрою на день в цьому випадку вже не буде.

2. Якщо людина з вечора чітко не розпланувала свій час, то вранці буде здаватися, що можна трохи повалятися. Це часто стає причиною внутрішнього виправдання для того, щоб затриматися на деякий час в ліжку. У зв‘язку з цим хочеться відзначити, що якщо після пробудження Ви лежите в ліжку більше 5-7 хвилин, то життєвий тонус при цьому сильно знижується і хороший ефект раннього вставання також зменшується.

Особливо від подібних речей страждають вольові функції людини. Тому, якщо Ви хочете позбутися якоїсь шкідливої ??звички, то слід подбати про те, щоб не валятися після пробудження в ліжку.

3. Надмірно теплу ковдру і дуже м’яка постіль, дуже задушлива і тепла кімната, сильно укутана голова, а також брудне спальна білизна або тіло викликають зниження вольових функцій людини і сильно привертають до ліні.

4. Часто важко рано вставати через пізній відбій, скандали і з‘ясування стосунків у вечірній час, суєту вечорами, через перегляд по телебаченню великої кількості «детективів», телесеріалів типу «Мертві ніколи не спітніють», вечірніх «терористично жахливих новин». Все це призводить до неправильного настрою і, як наслідок, — недостатньо повноцінного сну.

5. Відсутність достатньо глибокого розуміння, що таке щастя і в чому полягає мета життя, призводить до того, що вранці здається, що найбільше щастя — це спати в м’якому ліжку.

6. Ваше ліжко може знаходитися в поганій зоні. Це стає зрозумілим, якщо поекспериментувати, намагаючись спати в інших місцях. Так можна помітити, що десь спати погано, а десь можна відпочити добре.

7. Спати потрібно так, щоб голова була спрямована на схід або, в крайньому випадку, на північ. 

8. У кімнаті, де ви спите, не повинно бути приготовленої їжі у відкритому посуді або неприбраних залишків їжі. Це опоганює свідомість і порушує сон.

9. Якщо хтось спить поруч, то вставайте тихо, не будячи його. Якщо Ви все ж розбудили сплячого, то не примушуйте його вставати, інакше його роздратування буде передаватися вам і заважати в майбутньому рано встати з ліжка.

10. Якщо Вас зранку хтось із близьких намагається укласти назад в ліжко, то не сперечайтеся і ввічливо, як можна швидше, постарайтеся від цього спілкування піти. Інакше від раннього вставання поступово з'явиться поганий присмак.

11. Після підйому потрібно якнайшвидше встати під душ або вилити на себе воду, інакше сонна атмосфера переможе бадьорий свідомість, і це буде сильно перешкоджати гарному ефекту від раннього вставання.

12. Перед сном потрібно всіх пробачити і попросити вибачення, інакше погані контакти з людьми будуть порушувати сон. Якщо вас турбують якісь думки, то постійно бажайте усім щастя до тих пір, поки не заснете.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Анонімно 9 лютого 2016, 20:36 ссылка
    Плохое, некачественное постельное белье и принадлежности к нему мешают нам хорошо выспаться и рано подниматься. И качественные постельные принадлежности в особенности одеяла необходимая вещь почти у каждого человека. Есть хороший выбор одеял в одном интернет магазине http://retown.kiev.ua/domashniy-tekstil/odeyala/c21. Хорошо сможет подойти шерстяное одеяло. Оно пропускает воздух и удерживает тепло. Чего не скажешь о ватном.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

П'ять звичок, які раніше терміну «вбивають» автомобіль

28 травня 2017, 13:40

Фахівці виявили вірус, який викрадає логіни і паролі з популярних браузерів

22 квітня 2017, 13:23

Що відбувається з вашим тілом, коли в ньому занадто багато солі

14 січня 2016, 18:09

Останні новини за сьогодні: