Новини / Суспільство / Японці мають намір побудувати метро в Донецьку і Дніпропетровську
5 березня 2009, 08:30
Розмір шрифта: А А А

Японці мають намір побудувати метро в Донецьку і Дніпропетровську

Японці мають намір побудувати метро в Донецьку і Дніпропетровську, Донецьк, Дніпропетровськ, метро, японські команії, Іосиф Вінський, Мінтрансзв\'язку
Японці мають намір побудувати метро в Донецьку і Дніпропетровську

Найближчим часом запрацює робоча група за участю українських і японських фахівців, яка відпрацює можливість будівництва метро в Донецьку і Дніпропетровську японською компанією Sumimoto Corporation, повідомляє «РБК-Україна» услід за прес-службою Мінтранссвязі.

Відповідна домовленість була досягнута 3 березня, під час зустрічі міністра транспорту і зв‘язку України Йосипа Вінського з представниками японської компанії Sumimoto Corporation — генеральним менеджером представництва Sumimoto Corporation в Україні Широ Нішиока, менеджером групи транспортних проектів в Москві Шухєї Оне і менеджером департаменту транспортних проектів і устаткування в Японії Коджі Асо.

По словах И.Винского, «Мінтранссвязі має ряд конкретних пропозицій для японської компанії по перебудові транспортної інфраструктури в Україні».

Позначимо, серед потенційних для реалізації транспортних проектів більше всього японських представників зацікавила можливість участі в будівництві метро. «У нас два таких об’єкту, про яких ми реально можемо вести мову — це метро в Донецьку і Дніпропетровську. Виходячи з розрахунків, що обидва міста — багатонаселені, метро для них, на мою думку, дійсно виправдана необхідність: його потрібно будувати і розвивати в цих містах у будь-якому випадку», — відзначив И.Винский, повідомивши, що найбільш перспективним проектом є метро в Донецьку, адже там «будівництво починається фактично з нуля».

Міністр запропонував два варіанти реалізації проектів по будівництву метро: концесія і інвестиційний конкурс. «На моє переконання, концесія — це ідеальний варіант: компанія сама будує і надалі експлуатує об'єкт», — відзначив И.Винский. «До того ж, концесія — це в першу чергу бізнес, а не політика», — сказав міністр.

Щодо інвестиційного конкурсу Й.Винский відзначив, що однією з вимог цього механізму є самостійний пошук компанією інвестора. «Тому ця процедура, хоча вона і ефективна, трохи більш складна», — підкреслив він.

По завершенню зустрічі сторони домовилися створити робочу групу, до складу якої увійдуть як фахівці Мінтранссвязі, так і японській компанії. «Спільно ми відпрацюємо всі деталі реалізації проекту як в Донецьку, так і в Дніпропетровську — і прийдемо до спільного знаменника», — повідомив И.Винский.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Великий український завод закриває представництво в Москві

2 червня 2017, 15:45

Останні новини за сьогодні: