Новини / Суспільство / На яку допомогу можуть розраховувати військові із зони АТО в разі інвалідності?
11 грудня 2014, 13:37
Розмір шрифта: А А А

На яку допомогу можуть розраховувати військові із зони АТО в разі інвалідності?

На яку допомогу можуть розраховувати військові із зони АТО в разі інвалідності?, АТО, Україна, Любов Саннікова, Михайло Логвинов
На яку допомогу можуть розраховувати військові із зони АТО в разі інвалідності?

Всі учасники АТО, які несуть службу у Збройних силах України повинні отримати статус учасника бойових дій. Його буде присвоєно бійцям спеціальною відомчою комісією.

«Ми, майже 20 комплектів документів на військовослужбовців, які звільнилися з армії внаслідок отримання захворювання ,відправили до Міністерства оборони і чекаємо повернення та надання статусу учасника бойових дій». — заявив заступник військового комісара Запорізької області Михайло Логвинов.

Одна з пільг, якими користуються учасники бойових дій — це безкоштовне протезування. Такі послуги в нашій області надає Запорізький протезно-оротопедичний цех. Тут обслуговують інвалідів та дітей інвалідів з усієї області. Кажуть, звернень від бійців АТО поки не було.

«Допомога полягає в забезпеченні протезно-оротопедичними виробами, протезами верхніх та нижніх кінцівок, ортезами, протекторами, корсетами, спеціальним ортопедичним взуттям, необхідними корсетами та іншими ортопедичними виробами. Ми випускаємо до 400 видів протезно-оротопедичних виробів». — розповіла начальник Запорізького протезно-оротопедичного цеху Дніпропетровського казенного експериментального протезно-оротопедичного підприємства Любов Саннікова

Фахівці кажуть — постійно освоюють нові технології, при цьому використовують імпортні комплектуючі зокрема — колінні модулі німецького виробництва.

Поряд з протезуванням, кажуть в облвоєнкоматі, для бійців АТО, які отримали інвалідність, державою передбачена виплата матеріальної компенсації.

«Військовослужбовці, які виконували службові обов‘язки і були поранені, втратили своє здоров’я і настала інвалідність, 1-ї групи отримують 250 кратних прожиткових мінімумів, 2-ї групи — 200 кратний прожитковий мінімум, 3-ї групи інвалідності — 150 кратних прожиткових мінімумів», — сказав Михайло Логвинов.

Фінансова компенсація повинна виплачуватися і військовослужбовцям, що отримали травму — поранення, контузію — під час проходження служби.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: