Новини / Суспільство / На марші УПА низька явка: з заявлених 20 тисяч прийшли тільки 3 тисячі
14 жовтня 2011, 20:34
Розмір шрифта: А А А

На марші УПА низька явка: з заявлених 20 тисяч прийшли тільки 3 тисячі

На марші УПА низька явка: з заявлених 20 тисяч прийшли тільки 3 тисячі, Українська повстанська армія, мітинг, Київ, Всеукраїнське об'єднання Свобода
На марші УПА низька явка: з заявлених 20 тисяч прийшли тільки 3 тисячі

Близько 3 тис. осіб проводять мітинг біля пам‘ятника Тарасу Шевченку в Києві з нагоди 69-ї річниці створення Української повстанської армії (УПА). Учасники мітингу стоять навколо пам’ятника, з підніжжя якого до них звертаються промовці. Навпроти пам‘ятника розгорнуто велике полотно, на якому зображений портрет лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери, а також великий державний прапор. Крім того, присутні тримають прапори з символікою партії «Всеукраїнське об’єднання» Свобода «, УНА-УНСО, державні прапори і прапор Уельсу.

Перед учасниками мітингу виступили представники «Свободи», зокрема, голова Львівської обласної ради Олег Панькевич, Тернопільської облради Олексій Кайда та Івано-Франківської облради Олександр Сич, які розкритикували владу за переписування української історії і спробу приховати інформацію про діяльність УПА.

Вони також виступили за оголошення 14 жовтня загальнодержавним святом. Крім того, перед присутніми виступив депутат Верховної Ради від фракції БЮТБ Юрій Одарченко, який передав учасникам мітингу слова підтримки від колишнього прем‘єр-міністра, лідера партії «Всеукраїнське об’єднання» Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Як повідомлялося, проведення маршу слави УПА заплановано на 17:30 14 жовтня. Також «Свобода» заявила про те, що міліція перешкоджає виїзду депутатів місцевих рад з Тернопільської області на марш слави з нагоди 69-ї річниці створення УПА в Києві.

Раніше, сьогодні автобуси з активістами і депутатами ВО «Свобода» правоохоронні органи зупинили у Волинській області і не хотіли пускати до Києва на марш УПА.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)

3 червня 2017, 16:31

Останні новини за сьогодні: