Новини / Суспільство / На території столичного ботсаду з'явиться розважальний комплекс
1 березня 2010, 12:43
Розмір шрифта: А А А

На території столичного ботсаду з'явиться розважальний комплекс

На території столичного ботсаду з'явиться розважальний комплекс, Національний ботанічний сад ім. Гришко, торгівельно-розважальний центр, Київрада
На території столичного ботсаду з'явиться розважальний комплекс

 

У Києві на Печерську на території Національного ботанічного саду (НБС) ім. Гришка НАН України збудують офісно-торговельний і розважальний комплекс.

Таке рішення депутати Київради ухвалили на засіданні 26 лютого.

Згідно з рішенням міськради, ТОВ Янтра виділено земельну ділянку загальною площею 0,87 га, в тому числі в межах червоних ліній (території вулиць і доріг) — 0,54 га на вулиці Мічуріна, 56 у Печерському районі столиці для будівництва офісно-торгово-розважального комплексу з підземним паркінгом, а також благоустрою території з наземним паркінгом.

Ділянку виділено під забудову у зв‘язку з переходом права власності на майно відповідно до договору купівлі-продажу від 21 лютого 1995 року.

До проекту рішення з даного питання включені зауваження управління правової експертизи проектів рішень та розпоряджень Київради, в яких містяться рекомендації направити цей проект на доопрацювання у зв’язку з низкою порушень.

Так, частина території площею 0,13 га, що відводиться ТОВ Янтра, перебуває в користуванні Національного ботанічного саду ім. М. Гришка НАН України та належить до об'єктів природно-заповідного фонду.

Згоди ботсаду на вилучення з його користування цієї ділянки немає.

«Даний проект рішення Київради підготовлений з порушенням норм законодавства і порушує права й інтереси Національного ботанічного саду ім. Гришка НАН України», — йдеться в зауваженнях.

Тим часом, за ухвалення такого рішення проголосували 72 депутати Київради, що входять до промерської більшості.

Фракції блоку Віталія Кличка і БЮТ на засіданні Київради 26 лютого до ухвалення всіх земельних рішень покинули сесійну залу.

Нагадаємо, перше в цьому році засідання Київради пройшло 26 лютого.

До порядку денного засідання внесено 20 питань про продаж земельних ділянок, 49 питань про передачу в оренду або пролонгацію договорів оренди на земельні ділянки, а також 19 питань про передачу громадянам у власність земельних ділянок у різних районах міста.

Порядком денним передбачено також 16 питань про внесення змін до раніше прийнятих рішень Київради, що стосуються земельної та містобудівної сфер.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: