Новини / Суспільство / Яндекс: 70% тих, хто шукає «любов», не цікавляться почуттям
14 лютого 2011, 13:21
Розмір шрифта: А А А

Яндекс: 70% тих, хто шукає «любов», не цікавляться почуттям

Яндекс: 70% тих, хто шукає "любов", не цікавляться почуттям, інтернет, Яндекс, День Святого Валентина, дослідження, любов, почуття, пошук
Яндекс: 70% тих, хто шукає «любов», не цікавляться почуттям

Інтернет-пошукач Яндекс спеціально до дня святкування Дня святого Валентина провів дослідження, відповідно до результатів якого, кількість щоденних запитів зі словом любов перевищує 300 тисяч.

Однак, Яндекс відзначає, що ці пошуки пов‘язані не зі спробою висловити почуття або зробити приємне близьким, а речами більш банальними: бажанням знайти фільм, який сподобався, або пісню.

Лише 10% користувачів з числа тих, хто вводять в Яндекс запити зі словом любов, цікавляться стосунками між людьми або особистими почуттями.
Сьогодні — День святого Валентина

Близько 70% запитів пов’язані з пошуком музики, книг і фільмів, у назві яких містяться слова любов, love, amour, liebe їм подібні і похідні від них. Також Яндекс виділяє в окрему групу запити по назвах і іменах, що містять такі слова, наприклад, любов успенська (популярна шансон-співачка) або lovecraft (прізвище американського письменника-фантаста).

Щодня користувачі задають приблизно 300 тисяч запитів про любов — це в середньому в три рази більше, ніж про алкогольні напої, але приблизно на чверть поступається кількості запитів про незрозумілі слова типу як розшифровується ЦСКА. Яндекс також відзначає, що кількість любовних запитів залишається стабільним протягом усього року, навіть незважаючи на три тематичні свята поспіль у лютому та березні.

Нагадаємо, на початку листопада інтернет-пошукач Яндекс опублікував результати інтернет дослідження, згідно з якими найпопулярнішим запитом за термінами є Що таке любов?

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

Останні новини за сьогодні: