Новини / Суспільство / В Україні не вистачає «доступних» ліків
16 травня 2017, 19:41
Розмір шрифта: А А А

В Україні не вистачає «доступних» ліків

В Україні не вистачає "доступних" ліків, Міністерство охорони здоров'я України, Доступні ліки, дефіцит ліків
В Україні не вистачає «доступних» ліків

Міністерство охорони здоров‘я України заявив про «певний дефіцит» ліків за підсумками першого місяця програми «Доступні ліки». Про це повідомили в прес-службі міністерства.

«Сьогодні маємо певний дефіцит ліків з-за великого попиту на певні препарати. МОЗ вже провела зустрічі з представниками аптечних мереж, дистриб’юторами, імпортерами та виробниками, щоб оперативно реагувати на такі технічні труднощі», — йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, допомогти ефективніше розраховувати необхідний обсяг виробництва ліків повинен електронний реєстр пацієнтів. Над впровадженням цього проекту Моз працює спільно з командою розробників Е-Health.Також, міністерство проаналізувало звітні дані, зробивши рейтинг регіонів за основними показниками реалізації програми: використані засоби, виписані рецепти, відшкодовані кошти, кількість осіб, які отримали ліки.

Так, лідерами програми в даний момент є Вінницька, Волинська, Кіровоградська, Полтавська, Рівненська та Харківська області. Останні в рейтингу — Миколаївська, Луганська, Закарпатська, Херсонська області та місто Київ.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Дефіцит робочих рук: яких фахівців не вистачає в Україні

31 травня 2017, 10:30

Останні новини за сьогодні: