Новини / Суспільство / Їдеш до Європи? Не забудь про страховку «Зелена карта»
20 лютого 2016, 20:22
Розмір шрифта: А А А

Їдеш до Європи? Не забудь про страховку «Зелена карта»

Їдеш до Європи? Не забудь про страховку «Зелена карта», поїздка за кордон, транспорт, подорож, зелена карта
Їдеш до Європи? Не забудь про страховку «Зелена карта»

Чекала поїздка за кордон на своєму транспорті. У свідомості виникали красиві картинки захоплюючої подорожі. Адже це була перша сімейна поїзда за кордон. Я трохи помилявся, думаючи, що головне, щоб техніка не підвела. Тривалі поїздки не були для моєї родини є чимось новим. Але подорож за кордон на своєму автомобілі було вперше.Мені розповіли, що необхідно оформити страховку «Зелена карта». Можна обійтися і без неї, але тоді відвідати всі заплановані країни не вийшло б. Адже цей вид страховки відриває можливість відвідати 47 країн Європи.

Крім того, мені пояснили, що якщо виникає страховий випадок, то страховку отримують всі учасники. Навіть той, з чиєї вини сталося ДТП або що-небудь інше. Стало зрозуміло, що це вкрай необхідна річ. Встав опитування про оформлення страховки.

Вічна нестача часу не дозволяла мені вирушити в страхову компанію. На роботі мені запропонували скористатися послугами компанії oh.ua/greencard що я і зробив, опинившись біля комп‘ютера. Просто ввів в пошуковик Зелена карта за кращою ціною онлайн – Страховий агрегатор oh.ua і вмить опинився на сайті компанії.

Навігація на сайті компанії виявилася досить простою і зрозумілою навіть школяреві. Використовуючи всі опції, я швидко зорієнтувався і зміг самостійно розрахувати у що мені обійдеться страховка. Як практичний і розважливий чоловік, таким принаймні мене вважає дружина, я відвідав кілька інших сайтів страхових компаній. Це було зроблено з однією метою: подивитися розцінки і остаточну вартість в інших компаніях. Адже мені потрібна була Зелена карта за найкращою ціною і причому онлайн.

Я вже згадував, що ходити по страховим компаніям не було часу. Після нетривалого екскурсу по сайтам, був зроблений висновок, що купити зелену карту вигідно – oh.ua. Причому я купив страховку, не виходячи з дому. Всі поставлені цілі були виконані, навіть не встаючи з крісла за гранично короткий термін.

Ніякого ліміту або обов’язкової страхової суми в момент оформлення не знадобилося. Як мені пояснив консультант, сума страховки визначається після настання страхового випадку і на підставі законодавства тієї країни, де це сталося. Якщо сталася ДТП, то максимальна сума не може перевищувати 30 тисяч Євро.

Всі збитки компенсує копання клієнта, з вини якого сталося ДТП. Тобто, якщо б під час подорожі я став би винуватцем, то витрати по відшкодуванню довелося б виплачувати Страхового агрегатору oh.ua. Але все пройшло благополучно. Подорож вийшло цікавим, транспортний засіб, опинившись на європейських дорогах, не підвело. Втомлені, але щасливі ми благополучно повернулися додому.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Green Card – вашому авто потрібен захист

29 березня 2018, 15:53

Відкрилася вакансія мандрівника по світу з зарплатою 2500 євро

29 травня 2017, 18:40

Останні новини за сьогодні: