Новини / Суспільство / Лауреати Нобелівської премії миру заявили про неможливість військового вирішення ситуації в Україні
15 грудня 2014, 07:43
Розмір шрифта: А А А

Лауреати Нобелівської премії миру заявили про неможливість військового вирішення ситуації в Україні

Лауреати Нобелівської премії миру заявили про неможливість військового вирішення ситуації в Україні, Нобелівська премія, Рим, Україна
Лауреати Нобелівської премії миру заявили про неможливість військового вирішення ситуації в Україні

Лауреати Нобелівської премії миру за підсумками 14-ого саміту у Римі, в своїй підсумковій декларації засудили тенденцію щодо використання сили як основного засобу для вирішення розбіжностей, передає УНН з посиланням на РИА Новости.
«Є універсальне правило: ми повинні ставитися до інших так, як ми хочемо, щоб ставилися до нас. Також і держави повинні ставитися до інших націй так, як вони хочуть, щоб ставилися до них. Якщо цього не робити, то буде хаос і насильство», — йдеться в тексті декларації.
«Ми засуджуємо існуючу тенденцію щодо використання сили як основного засобу вирішення розбіжностей. Для Сирії, Конго, Південного Судану, України, Іраку, Палестини та Ізраїлю, Кашміру і для інших конфліктів немає військового вирішення», — зазначили учасники саміту.
На їхню думку, однією з найбільших загроз для світу зараз є впевненість деяких «великих держав» в тому, що вони можуть досягти своїх цілей за допомогою військової сили. "Ця точка зору може породити нову кризу. Якщо їх не зупинити, ця тенденція неминуче призведе до зростання військової конфронтації і до нової дуже небезпечною холодній війні, — підкреслюють Нобелівські лауреати.
Учасники саміту серйозно стурбовані небезпекою війни, в тому числі ядерної, між великими державами і відзначають, що сьогодні ця загроза серйозніше ніж будь-коли з часів холодної війни. У цьому зв'язку вони звернулися із закликом до держав якомога швидше приступити до переговорів про укладення угоди про заборону ядерної зброї і завершити ці переговори протягом двох років.
Крім того, лауреати Нобелівської премії миру відзначили важливість захисту загального природного надбання, закликали країни до загальної ратифікації та застосуванню Конвенції про права дитини, а також прийняттю практичних рішень для усунення в світі бідності.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: