Новини / Суспільство / Українських автомобілістів обманом наражають на величезні штрафи
6 травня 2016, 21:05
Розмір шрифта: А А А

Українських автомобілістів обманом наражають на величезні штрафи

Українських автомобілістів обманом наражають на величезні штрафи, продаж, транспортні засоби, нерозмитнені авто, Олег Назаренко
Українських автомобілістів обманом наражають на величезні штрафи

 Інтернеті з’явилося чимало пропозицій про продаж транспортних засобів з іноземною реєстрацією за дуже привабливими цінами. «Компанії-посередники”, що пропонують подібні послуги, запевняють, що проблем з машиною не буде, єдиний можливий штраф – 8500 грн.

Натомість генеральний директор Всеукраинської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко стверджує, що такі пропозиції – це маніпуляція. «Продавці нерозмитнених авто говорять вам, що штрафувати 2-3 рази вас не будуть, мовляв, «один раз оплатив штраф 8500 грн і катайся”. Ось було рішення КС і тепер штраф беруть по 470 статті Митного кодексу. Так, по ст. 470 МКУ ви заплатите штраф один раз. Але при оформленні протоколу на цей штраф митниця змусить вас написати зобов’язання про вивезення транспортного засобу. І ви зобов’язані будете не кататися з квитанцією 8500 грн, а вивезти авто, а в разі відмови у митниці за фактом виявлення не вивезення автомобіля з’являться передумови для кваліфікації ваших дій за статтею 485 Митного кодексу України. А це вже не штраф 8500 грн, а штраф в розмірі 300% вартості від розмитнення вашого авто”.

Також він додав, що довести відповідальність людини, яка втягнула вас в цю схему, практично неможливо, оскільки ніяких доказів її участі в цьому немає.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

Останні новини за сьогодні: