Новини / Суспільство / Українцям пообіцяли обвалити ціни на грошові перекази
25 травня 2017, 14:08
Розмір шрифта: А А А

Українцям пообіцяли обвалити ціни на грошові перекази

Українцям пообіцяли обвалити ціни на грошові перекази, грошові перекази, комісії, фінкомпанії
Українцям пообіцяли обвалити ціни на грошові перекази

Вартість грошових переказів по Україні та з-за кордону буде знижуватися, запевнив UBR.ua керуючий директор «Кредит Оптима Банк» Ігор Львов.

Його прогноз будується на двох нових тенденціях: розширення сітки малих банків і фінкомпаній за рахунок відкриття міні-відділень, які будуть займатися перекладами, а також за рахунок виходу за кордон українських міжнародних платіжних систем і збільшення кількості їх агентів.

«Ціна переказів через Visa або MoneyGram у нас на території мінятися не буде. Ціни залежать від того, що диктують ці компанії. У них вартість висока. Але ми бачимо, що українські міжнародні платіжні системи виходять на ринки і сітка цих систем зростає. До того ж наші мігранти організовують фінкомпанії в Італії, Іспанії, Португалії, Польщі та вони виходять на наші системи з тим, щоб стати агентами Western Union або іншої міжнародної системи, а стати агентами українських систем переказів. Тобто точками обслуговування переказів», — пояснив Львів.

За його словами, у таких фінансових посередників як Visa, Western Union або MoneyGram тариф за операцію становить в середньому становить $ 4-5. А переклад з українським системам обійдеться в $ 1, так як міжнародні платіжні системи не будуть задіяні в ланцюжку транзакцій.

«По суті йде видавлювання дорого посередника», — констатував Львов.Благодаря відкриття спільних підприємств (українсько-польських, українсько-італійських), які будуть агентами українських платіжних систем, вони будуть проводити перекази не тільки в доларах і євро, але і в екзотичних валютах. Першою стане польський злотий.

Також міні-відділення банків будуть займатися внутрішніми переказами в гривні по території України. Ринок дуже перспективний, оскільки щорічний обсяг по країні доріс уже до 75 млрд. Грн.

«Це перекази без відкриття рахунку. Приніс 50 тис. І переводи без ідентифікації. Поки ринковий тариф 0,2% за внутрішнім переводу», — уточнив Львів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • mia pron khalifa (анонімно) 21 грудня 2018, 07:38 ссылка
    2pQmEY Seriously.. thank you for starting this up. This web site is one thing that is needed on the internet, someone with
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Укрпошта відновила оплату комуналки без комісій

16 травня 2017, 17:19

Державний Ощадбанк пояснив, чому ввів комісію при оплаті комуналки

15 травня 2017, 14:42

З грошима США для України виникла плутанина

5 травня 2017, 08:55

Останні новини за сьогодні: