Новини / Суспільство / У Венеції хочуть обмежити число туристів
28 квітня 2017, 12:31
Розмір шрифта: А А А

У Венеції хочуть обмежити число туристів

У Венеції хочуть обмежити число туристів, Венеція, туристи, ЮНЕСКО
У Венеції хочуть обмежити число туристів

Влада Венеції вирішили встановити спеціальні пристрої для підрахунку туристів, які щодня приїжджають у місто, що входить в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Відповідну постанову 27 квітня прийняла джунта (адміністративний виконавчий орган) Венеції.У випадку, якщо дане рішення буде схвалено урядом Італії і ЮНЕСКО, у ряді стратегічних пунктів, через які в місто прибуває основний туристичний потік, з‘являться автоматичні лічильники. Таким чином влада міста хоче отримувати дані про приїжджих і контролювати їх чисельність.

Крім того, мер Венеції Луїджі Бруньяро пообіцяв розпочати міжнародну інформаційну кампанію, щоб роз’яснити туристам специфіку ситуації, що склалася в місті, який більше не витримує величезного напливу гостей.

Наголошується, що в березні минулого року на Великдень у Венеції одночасно прибули відразу 300 тисяч чоловік, що більше чисельності населення міста (менше 270 тисяч осіб − ред.).

Міська влада планує також заздалегідь оприлюднити конкретні дати, коли в місті очікується максимальне число приїжджих, відкрити нові зони для громадського харчування, змінити режим роботи пароплавів, що перевозять туристів по Великому каналу, збільшити кількість співробітників правоохоронних органів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: