Новини / Суспільство / Близько 3 млн українців вже мають біометричні паспорти, — Держміграція
9 квітня 2017, 17:21
Розмір шрифта: А А А

Близько 3 млн українців вже мають біометричні паспорти, — Держміграція

Близько 3 млн українців вже мають біометричні паспорти, - Держміграція, біометричні паспорти, безвізовий режим, Сергій Гунько
Близько 3 млн українців вже мають біометричні паспорти, — Держміграція

Близько 3 млн українців вже мають біометричні паспорти можуть скористатися безвізовим режимом для подорожей у країни Шенгенської зони, як тільки він буде введений. Про це повідомляє ВВС, посилаючись на інформацію від прес-секретаря Державної міграційної служби України Сергія Гунька.

За словами Гунька, за останній рік кількість біометричних паспортів, отриманих українцями, збільшилася вдвічі. Перші біометричні паспорти почали видавати в січні 2015 року. Подорожувати без права на роботу, не більше 90 днів, кожні півроку можна буде у всі країни ЄС, за винятком Великобританії та Ірландії. Українці зможуть їздити без віз до чотирьох країн, що не входять в ЄС, однак є учасниками Шенгенської зони – Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії. Нагадаємо, раніше повідомлялося про застереження депутатів Європейського парламенту, що в разі згортання реформ в Україні Європейський союз може позбавити українців права безвізових подорожей країнами Шенгенської зони.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: