Новини / Суспільство / Іграшки визначають майбутню професію дитини
26 грудня 2012, 00:45
Розмір шрифта: А А А

Іграшки визначають майбутню професію дитини

Іграшки визначають майбутню професію дитини, діти, іграшки, професії, психологія
Іграшки визначають майбутню професію дитини

Психологи говорять, що для дитини іграшка — не просто забава, а зменшене зображення навколишнього світу. Тому іграшки дозволяють не тільки краще пізнати характер дитини, але і заглянути в майбутнє.

Так, діти, які захоплено збирають міста з кубиків, наполегливі, посидючі і терплячі. Конструювання розвиває логічне мислення, вчить концентрувати увагу, привчає до самостійності. Таких дітей більше цікавить предметна сторона справи, а не міжособистісні відносини. У дорослому житті ці люди часто пов‘язують своє життя з системою знаків. Це майбутні математики, програмісти, системні адміністратори чи архітектори.

Гра в солдатики сприяє розвитку повноцінної особистості, адже командування навіть іграшковою армією вимагає стратегії, вчить ієрархії, виробляє інтерес до деталей і привчає дивитися на ситуацію з боку. Гру в солдатики люблять діти з задатками лідерів. Вони можуть стати ким завгодно, але навряд чи будуть залишатися на «других ролях».

А ось машинки не залишають простору для творчості, тому варто зацікавити дитину іншими іграшками. Діти, що грають виключно в машинки, рідко домагаються більших висот у житті.

Величезні зайці, тигри і ведмеді, розсаджені по всій дитячій кімнаті, показують, що тут росте товариська та комунікабельна дитина. Відносини між людьми її цікавлять набагато більше, ніж предмети і явища. М’які іграшки люблять гуманітарії — майбутні філологи, журналісти, працівники соціальної сфери.

Динозаврами захоплюються тлумачні та цікаві малюки, які все схоплюють на льоту. Пізніше така дитина починає систематизувати отримані дані — дивитися фільми про динозаврів, читати про них книги. Словом, перед нами майбутній дослідник у сфері природничих наук — біологія, хімія, фізика.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українській молоді допоможуть вибрати професію (відео)

25 травня 2017, 09:45

В Україні розпочато кампанію з профорієнтації молоді

12 травня 2017, 14:24

В РФ хочуть ввести податок на малодітність

10 травня 2017, 16:06

У Visa з'явилися платіжні картки для дітей

10 травня 2017, 15:48

Останні новини за сьогодні: