Новини / Суспільство / Довше за всіх в світі у відпустках відпочивають французи
20 квітня 2008, 10:15
Розмір шрифта: А А А

Довше за всіх в світі у відпустках відпочивають французи

Довше за всіх в світі у відпустках відпочивають французи, французи, тривалість відпустки, відпочинок, Франція, США, робочий тиждень
Довше за всіх в світі у відпустках відпочивають французи

Згідно опиту, проведеному американською дослідницькою компанією Harris Interactive, маючи 35-годинний робочий тиждень, французи є світовими лідерами за тривалістю відпустки, пише британський The Daily Telegraph. Працюючий житель Франції щорічно бере 37 днів відпустки. На другому місці італійці, які проводять у відпустці 33 дні в рік. При цьому, якщо італійці говорять, що готові працювати більше, 80% французів заявляє від зворотному. Третє місце займають іспанці (31 день), а четверте з 28-денною відпусткою ділять австрійці і голландці. Німці відпочивають 27 днів в рік, не рахуючи вихідних і свят, а британці — 26 днів. Найпрацьовитішими є жителі США, щорічна відпустка яких триває, в середньому, всього 14 днів.

За словами Роберу Рошфора (Robert Rochefort), розділи дослідницького центру по спостереженню за умовами життя CREDOC, однією з причин рекордної тривалості французької відпустки є введення 35-годинного робочого тижня. За переробку співробітники отримують додаткові оплачувані дні відпустки. У цьому сенсі травень є кошмаром для французьких працедавців, оскільки на цей місяць доводиться рекордне число святкових днів. Цього року їх всього три, оскільки День праці 1 травня співпадає в святом того, що Піднесло Господня. Вихідними також є День перемоги 8 травня і Духів день 12 травня. Оскільки 1 і 8 травня — четверги, а 12 травня — понеділок, більшість французів постараються узяти декілька днів відпустки, щоб об‘єднати святкові і вихідні дні.

У Росії <в цілях раціонального використання працівниками вихідних і неробочих святкових днів> перетворення свят на довгі вихідні відбувається на державному рівні. Відповідно до ухвали уряду, в 2008 році будуть перенесені наступні вихідні дні: з воскресіння 4 травня на п’ятницю 2 травня, з суботи 7 червня на п'ятницю 13 червня і з суботи 1 листопада на понеділок 3 листопада.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Відпустка-2017: почім відпочинок в Україні та Європі

2 червня 2017, 09:25

Як правильно спланувати відпустку: 5 простих правил

2 червня 2017, 09:09

Основні причини відмови в отриманні робочої візи в Європі

27 травня 2017, 17:58

Останні новини за сьогодні: