Новини / Суспільство / У Києві на Воскресенці відкрили торговий центр
1 квітня 2008, 08:09
Розмір шрифта: А А А

У Києві на Воскресенці відкрили торговий центр

У Києві на Воскресенці відкрили торговий центр, Київ, торгівельно-розважальний центр, Квадрат
У Києві на Воскресенці відкрили торговий центр

Сьогодні в Києві компанія 21 століття відкрила ще один торговий-розважальний центр Квадрат за адресою бул. Перова, 36.

 

Як повідомив журналістів директор по розвитку проектів нерухомості компанії 21 століття Георгій Цагарєїшвілі, об'єм інвестицій в проект склав 41 млн дол.

ТРЦ Квадрат — торговий центр формату гіпермаркет-галерея, загальною площею близько 41 тис кв. м, що позиціонується в середньому ціновому сегменті, комплекс складається з 3 рівнів, включаючи цокольний поверх. Його торгова площа складає близько 19 тис кв.м.

У ТРЦ розташовані кінотеатр Одеса Кіно на 4 зали, продовольчий супермаркет Перехрестя, площею близько 4 тис кв. м, дитячий ігровий центр Ураган, фуд-корд на 6 операторів, торгова галерея, до складу якої входить близько 100 магазинів. У ТРЦ передбачений наземний-підземний паркінг на 600 машиноміст.

Також Цагарєїшвілі відзначив, що собівартість будівництва складає 1 тис $ за кв. м, прибутковість до 20%, термін окупності 5-6 років.

Генеральним підрядчиком будівництва центру виступила будівництва корпорація Альтис-холдинг. Будівництво комплексу зайняло менше 2 років.

В рамках будівництва комплексу компанія 21 століття реконструювала більше 6 га парка Аврора, в яку вклала більше 2 млн грн. За даними директора по управлінню активами компанії 21 століття Тетяни Чесною, в оренду здано 100% площ комплексу, 70% з них відкриті сьогодні, а іньші відкриються протягом 2 місяців. Середня орендна плата складає 80-100 $ за кв.м.

Вона також повідомила, що стратегічним партнером компанії є російська мережа супермаркетів Перехрестя. Продовжуються переговори про розташування боулінгу Вітамін в наступному проекті компанії по будівництву ТРЦ Квадрат по вул. Мілославській на Троєщині в Києві, який планується здати в експлуатацію до 2010 року.

Крім цього до 2010 планується також відкриття ТРЦ Квадрат у складі багатофункціонального комплексу в Севастополі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

Останні новини за сьогодні: