Новини / Суспільство / На Близькому Сході перестали визнавати меддипломы України
12 травня 2017, 08:32
Розмір шрифта: А А А

На Близькому Сході перестали визнавати меддипломы України

На Близькому Сході перестали визнавати меддипломы України, Близький Схід, диплом, медична освіта
На Близькому Сході перестали визнавати меддипломы України

Країни Близького Сходу тимчасово або повністю припинили визнавати дипломи українських медичних вузів. Про це повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
«Сьогодні деякі країни частково або повністю припинили визнання наших медичних дипломів. Це, зокрема, Сирія, Ліван, Ірак, Палестина та інші, звідки в наші медичні вузи традиційно приїжджає вчитися багато студентів», – сказала Гриневич в ході наради з питань медичної освіти, повідомляє прес-служба Міносвіти.

Міністр зазначила, що підставою для таких рішень країни називають низький бал вступників у вищі медичні навчальні заклади і відсутність доступу до інтернатурі.

«Нам потрібно визначити, які зміни потрібні, щоб вирішити ці проблеми і в цілому поліпшити якість надання освітніх послуг в медичних вузах», – заявила Гриневич.
При цьому вона додала, що в Україні медичну освіту є найбільш рейтинговим на ринку освітніх послуг для іноземних студентів. З понад 64 тисяч іноземців, що навчаються в Україні, майже 40% отримує освіту саме за медичними спеціальностями.

Брала участь у нараді в. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун підкреслила, що зміни повинні починатися з підвищення вимог до вступу іноземних абітурієнтів університети – вони не повинні відрізнятися від вимог до українських вступником.

Учасники наради також обговорили необхідність створення в Україні мережі університетських клінік, де до навчання лікарів будуть залучені кращі фахівці-практики.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Чим можна замінити вищу освіту

6 лютого 2017, 10:08

В Україні оцінять стан медичної освіти

11 січня 2017, 12:41

Гройсман – студентам: Ваш диплом ні вам, ні мені не потрібен

24 грудня 2016, 17:11

Останні новини за сьогодні: