Новини / Суспільство / Гейтс назвав три найбільш перспективні сфери для старту кар'єри
22 травня 2017, 08:45
Розмір шрифта: А А А

Гейтс назвав три найбільш перспективні сфери для старту кар'єри

Гейтс назвав три найбільш перспективні сфери для старту кар'єри, Білл Гейтс, штучний інтелект, біологічні науки, людина-співробітник
Гейтс назвав три найбільш перспективні сфери для старту кар'єри

Білл Гейтс, співзасновник Microsoft, у своєму Twitter написав, що якби він закінчував коледж сьогодні, то шукав би роботу в сфері штучного інтелекту, біологічних наук або енергетики, пише VentureBeat.

Білл Гейтс вважає, що варто чекати проривів у сфері штучного інтелекту. Він прогнозує, що за 20 років роботи займуть мільйони робочих місць, і що вони мають оподатковуватися податком, еквівалентним прибутковому податку зі співробітника-людини, щоб компенсувати наслідки автоматизації.

Ця його думка, що отримала широке висвітлення в середині лютого, викликала резонанс у світі — з ним не погодилися багато експертів, у тому числі старший віце-президент IBM Девід Кенні і екс-міністр фінансів Росії Олексій Кудрін. А ось Стів Казінс, директор компанії Savioke, підтримав цю точку зору.

Співзасновник Microsoft також вважає, що біологічні технології будуть активно розвиватися, і через 10-15 років біотерористи створять штучні віруси. Крім того, сучасні дослідження багато в чому стосуються розвитку енергетики, це важливо для суспільства, а тому через 15 років відновлювана енергетика випередить вуглеводневу.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Штучний інтелект навчили створювати кулінарні рецепти

29 травня 2017, 18:17

Штучний інтелект допоміг знайти зниклу дитину через 27 років

24 квітня 2017, 10:53

Google навчатиме штучний інтелект за допомогою смартфонів

15 квітня 2017, 18:27

Останні новини за сьогодні: