Новини / Суспільство / У Києві презентовано першу у світі політичну Інтернет партію
25 лютого 2009, 08:15
Розмір шрифта: А А А

У Києві презентовано першу у світі політичну Інтернет партію

У Києві презентовано першу у світі політичну Інтернет партію, Київ, політична партія, Інтернет партія України, електронний уряд, США, Великобританія
У Києві презентовано першу у світі політичну Інтернет партію

Сьогодні у Києві відбулася презентація першої у світі політичної партії в мережі Інтернет — «Інтернет партія України» (ІПУ).

Під час прес-конференції організатор і голова цієї організації Дмитро Голубов разом з активістами і членами ІПУ представили програму і пріоритетні напрями роботи їх новаторської організації.

За словами лідера партії, якого деякі зарубіжні ЗМІ називають «хрещеним батьком хакерської мафії», «Інтернет партія України» створювалася не з порожнього місця і не на вимогу якоїсь політичної сили. Він пояснив, що слово «Інтернет» у назві треба розглядати як символ прогресу, нових технологій і нових ідей. «Єдиним доступним місцем, де ми розповсюджуємо наші ідеї, був і залишається Інтернет», — сказав Д.Голубов, додавши, що мережа — єдине місце, де це можна зробити безкоштовно.

Керівник партії розповів, що спочатку кількість членів організації не перевищувала 250 осіб, однак завдяки доступності і легкості користувачі www-мережі почали приєднуватися до лав ІПУ — наразі їх близько сорока тисяч. «Це тільки початок», — переконаний Інтернет-активіст.

За його словами, у першу чергу члени ІПУ вимагатимуть створення електронного уряду, що має забезпечити комп`ютеризацію всієї країни, забезпечити перехід до цифрових носіїв, а також значно спростити процедуру отримання необхідної громадянинові інформації. «Це не заміна існуючому уряду і не комп`ютер зі штучним інтелектом», — відзначив Д.Голубов.

Слід зауважити, що електронний уряд не є новиною у світі, оскільки на Заході, зокрема у США і Великобританії, він є досить популярним і дієвим. Там його розглядають швидше як концепцію, спрямовану на підвищення ефективності діяльності держави в цілому. Включає він у себе вільний доступ громадян до державної інформації, встановлення для всіх державних установ показників ефективності роботи на рік і регулярний їх контроль, що проводиться як парламентом, так і громадянами, а також введення в державних установах пластикових карт для ідентифікації держслужбовців.

Д.Голубов наголосив, що його партія на запровадженні електронного уряду не зупиниться і наполягатиме на лібералізації податкової системи, реформі сільського господарства, розвитку національної програми оздоровлення населення, а також працюватиме у питаннях щодо національної безпеки країни.

Детально всі пункти програми цієї організації будуть розглянуті на першому з`їзді ІПУ в Одесі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ потрапив у ТОП-20 найпопулярніших міст світу серед рітейлерів

3 червня 2017, 16:24

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

3 червня 2017, 16:14

Договори ОСЦПВ можна укладати в електронному вигляді

1 червня 2017, 20:54

Останні новини за сьогодні: