Новини / Суспільство / У Сумах поставили перші євроконтейнери
13 березня 2008, 08:36
Розмір шрифта: А А А

У Сумах поставили перші євроконтейнери

У Сумах поставили перші євроконтейнери, сумі, сміття, євроконтейнери, контейнери
У Сумах поставили перші євроконтейнери

На 25-и майданчиках центральних вулиць міста встановили нові євроконтейнери для роздільного збору сміття.

На майданчиках встановлено по п‘ять контейнерів різного кольору: синій — для макулатури, зелений — для скла, жовтий — для полімерних матеріалів і жовтий — окремо для пластикових пляшок, сірий — для харчових відходів. На кожному контейнері є відповідний напис. Заздалегідь за тиждень до установки контейнерів в дворах були вивішені звернення до мешканців, проводилися індивідуальні бесіди.

Як розповів директор ТОВ «Сумикомунтранс» Володимир Чертков, 85 відсотків опитаних готові перейти на роздільний збір сміття і лише 15% сумніваються.

- Виходячи з досвіду харківських колег, — розповідає В. Чертков, – ми чекали гіршого результату. У Харкові тільки половина погоджувалася збирати окремо скло, поліетилен, папір і харчові відходи, хоча складнощі для населення ніякої не немає. Удома не доведеться виставляти п’ять відер. Скло, макулатура, поліетилен, пляшки викидаються рідко, і не так вже складно окремо їх зібрати. Склав, а потім виніс. Я думаю, що населення не таке дурне, щоб викидати сміття куди попало. Потім сміття вивозитимуть до нас на підприємство – раз на тиждень скло, двічі в тиждень – поліетилен. Вже в середу зможемо отримати перші результати, коли почнемо вивозити ПЕТ-пляшки. Пізніше графіки коректуватимуться. Подивимося, як населення відреагує на нововведення.

Тільки до вересня місто планують повністю перейти на роздільний збір сміття. Пропонують обладнати 325 майданчиків, на яких в цілому встановлять більше 3 тис. євроконтейнерів.

Все ще не вирішено питання з полігоном і землею для установки сортувальних ліній. Поки сміття з євроконтейнерів вивозитимуть на територію «Сумикомунтрансу», а там сортувати, пресувати і продавати на вторсировині.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Єврокомісія схвалила ініціативу про декретну відпустку для чоловіків

27 квітня 2017, 17:08

Українці отримують третину шенгенських віз безкоштовно

30 березня 2017, 19:38

Україна виконала всі умови ЄС для отримання 600 млн євро

20 березня 2017, 16:38

Останні новини за сьогодні: