Новини / Суспільство / Жінкам платять на 23% менше, ніж чоловікам
3 березня 2017, 11:56
Розмір шрифта: А А А

Жінкам платять на 23% менше, ніж чоловікам

Жінкам платять на 23% менше, ніж чоловікам, гендерна нерівність, жінки, чоловіки, зарплата, Oxfam
Жінкам платять на 23% менше, ніж чоловікам

У 21 столітті проблема гендерної нерівності стоїть все ще дуже гостро.

Жінкам по всьому світу платять за виконувану роботу в середньому на 23% менше, ніж чоловікам. Про це повідомляє в своїй доповіді міжнародна організація по боротьбі з бідністю Oxfam. Прогрес в даному питанні відбувається настільки повільно, що, на думку експертів, економічна рівність між статями може бути досягнуто тільки через 170 років.

Фахівці Oxfam виявили 155 країн, де є як мінімум один закон, який дає чоловікам економічні переваги. При цьому в 67 країнах світу, що розвиваються, кожен п'ятий чоловік виступає проти того, щоб жінка взагалі працювала, навіть при наявності необхідної кваліфікації.

Крім того, жінки у всьому світі виконують від 2 до 10 разів більше неоплачуваної роботи по догляду за дітьми і хворими, а також прибирання і приготування їжі, ніж чоловіки. Фахівці оцінили таку працю в $ 10 трлн щорічно, що становить близько 13% світового ВВП — це більше ВВП Бразилії, Японії та Індії разом узятих. На їхню думку, такий стан речей часто не дає жінкам можливості отримати освіту і влаштуватися на оплачувану роботу або змушує відмовитися від наявної роботи.

Хоча гендерна рівність сприяє зростанню економіки, не завжди економічне зростання допомагає досягти рівності статей,

 — Кажуть в Oxfam.

Для поліпшення ситуації експерти закликають уряди країн надати жінкам гідні умови праці, зарплату і захист в разі дискримінації, розвивати соціальні ініціативи для зменшення частки неоплачуваної роботи, а також підтримувати жінок в боротьбі за рівні права.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Кого і чому вважають найбільш нервовими водіями — дослідження

21 травня 2017, 12:15

Останні новини за сьогодні: