Новини / Суспільство / У Європі за рівнем життя Україна випередила тільки Македонію
13 березня 2008, 08:10
Розмір шрифта: А А А

У Європі за рівнем життя Україна випередила тільки Македонію

У Європі за рівнем життя Україна випередила тільки Македонію, Україна, якість життя, індія, Казахстан, Македонія, ПАР, Парагвай, демографічна ситуація, СНІД, Микола Поліщук, ООН
У Європі за рівнем життя Україна випередила тільки Македонію

Україна опинилася на 57 місці з 63 країн за якістю життя. Такий результат дали дослідження декількох організацій за оцінкою соціально-економічних результатів і потенціалу країни, які проводилися протягом двох років, пише щоденна газета 15 хвилин.

За всіма показниками Україна випередила тільки Індію, Казахстан, Македонію, ЮАР і Парагвай. Порівняно з європейськими країнами і державами колишнього Союзу якість життя в Україні оцінена як одне з найнижчих.

Організатори рейтингу на грунті всіх показників відзначають особливо складну демографічну ситуацію в країні. По невтішних прогнозах, населення України до 2030 року може скоротитися до 37,5 млн чоловік, а до 2050 року скласти всього 29 млн. Зокрема, з 2006 року в країні щодня від Сніду вмирає 2-3 людини, а заражається порядка 35.

 

Дослідження проводилися за рахунок канадського агентства Міжнародного розвитку за підтримки посольства Канади в Україні.

Нагадаємо, напередодні голова Нацради по питаннях охорони здоров'я при Президентові України Микола Поліщук на круглому столі, організованому за сприяння Добродійного фонду Розвиток України, заявив про те, що Україна — перша в світі по темпах вимирання населення.

За інформацією ООН, вже через 23 роки кількість українців зменшиться до 39 мільйонів. У Україні найнижчий в світі природний приріст населення, мовиться в демографічному звіті ООН.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: