Новини / Суспільство / Парубій пояснив, чому українці не довіряють Раді
6 травня 2016, 16:31
Розмір шрифта: А А А

Парубій пояснив, чому українці не довіряють Раді

Парубій пояснив, чому українці не довіряють Раді, Андрій Парубій, довіра, українці, ВР
Парубій пояснив, чому українці не довіряють Раді

Голова Верховної Ради Андрій Парубій розповів, чому у парламенту такий низький рівень довіри серед населення.Про це він повідомив на презентації зміни в регламент Ради.

“Я переконаний, що реформування ВР – одна з найважливіших задач, яка сьогодні стоїть перед усім суспільством, так як, згідно з Конституцією, в парламентсько-президентській республіці робота парламенту дуже часто є обличчям всієї української влади. На жаль, стан, який є сьогодні, незадовільний. У ВР один з найнижчих показників довіри серед населення, при тому, що в усі найбільш кризові періоди сучасної української державності, власне ВР була тим майданчиком, який згладжував всі суспільні конфлікти”, – заявив Парубій.

На думку Парубія, люди чекають більш ефективних і більш швидких дій від ВР.

“Чому сталося так сьогодні, що такий високий рівень недовіри до депутатів і в ВР України. У більшій мірі, я переконаний, це і тому, що люди чекають більш ефективних і більш швидких дій від ВР України і тому також, що для громадян України вкрай важливо, щоб дивились вони і по телевізору роботу ВР України, бачили дисциплінованих і мотивованих. На жаль, дуже часто, не бачачи цих зовнішніх симптомів, у людей з’являється розчарування і люди отримують розчарування”, – зазначив спікер.

Раніше повідомлялося, що голова Верховної Ради Андрій Парубій вважає за необхідне ввести фінансову відповідальність для депутатів за відсутність на пленарних засіданнях парламенту без поважних причин.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: