Новини / Суспільство / Українська пошта почала працювати по нових правилах
9 квітня 2009, 08:38
Розмір шрифта: А А А

Українська пошта почала працювати по нових правилах

Українська пошта почала працювати по нових правилах, поштовий зв\'язок, правила, адресат, бланк, пересилка
Українська пошта почала працювати по нових правилах

Вступили в силу Правила надання послуг поштовому зв‘язку в новій редакції. Цей документ був «підготовлений Мінтрансвязі за власною ініціативою», цитує УНІАН слова голови Державної адміністрації зв’язку Олега Прожівальського.

Серед новацій в нових правилах — можливість пересилки поштових відправлень наземним, водним або повітряним транспортом або комбінований (раніше — тільки наземним і повітрям).

Відтепер адресатові повідомляється про надходження адресованого йому поштового відправлення, поштового переказу по телефону, вказаному відправником на поштовому відправленні, бланку поштового переказу, або по відповідному повідомленню.

Нові правила містять перелік вкладення, забороненого до пересилки у внутрішніх і міжнародних поштових відправленнях, кількість екземплярів списків і необхідність уявлення їх в електронному вигляді. Правила визначають порядок оплати послуг поштового зв‘язку, а також встановлюють режим роботи об’єктів поштового зв‘язку (раніше для цього було потрібне узгодження з місцевим органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування).

Правила надання послуг поштовому зв’язку в новій редакції доповнені новим розрядом поштових відправлень — «виборчі». Це поштові відправлення Центральної виборчої комісії, виборчих комісій, по виборах народних депутатів України, президента України, комісій зі всеукраїнського референдуму, які приймаються для пересилки в період проведення відповідних виборів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Правила мобільної гігієни

3 травня 2017, 10:20

Дитина навчилася водити машину по YouTube-урокам

14 квітня 2017, 11:27

Останні новини за сьогодні: