Новини / Суспільство / Посольство США почало будувати нову будівлю в Києві
22 травня 2009, 08:26
Розмір шрифта: А А А

Посольство США почало будувати нову будівлю в Києві

Посольство США почало будувати нову будівлю в Києві, посольство США, будівництво, вулиця Танкова, Уїльям Тейлор
Посольство США почало будувати нову будівлю в Києві

На вулиці Танковою, між Нівкамі і Сирцем, сьогодні починають будувати нову будівлю для посольства США в Україні, інформує Газета по-киевськи .

Розміститься будівля на площі 3,99 га. Землю тут посольство викупило ще в 2005 році, а в 2007-му на градсовете схвалили проектні пропозиції по будівництву будівлі майбутнього посольства.

Варто відзначити, що на відміну від тих, що багатьох розглядаються на градсовете проектів, цей ніякими архітектурними вишукуваннями і особливою оригінальністю конструкції не відрізнявся. Проект, до речі, – без архітектурних вишукувань: звичайна п‘ятиповерхова будівля. Закінчити будівництво планують до 2012 року.

«Тут буде не просто будівля, – розповідають в прес-службі посольства США. – Ми обов’язково побудуємо паркінг, облаштуємо рекреаційну зону. На Танковій розмістяться всі відділення посольства, які зараз розкидані по всьому місту. Зараз посольство знаходиться на вул. Юрія Коцюбінського, консульський відділ – на вул. Миколи Пімоненко».

По інших адресах розміщений господарський, фінансовий відділи. Отже в одному приміщенні буде набагато зручніше не тільки працівникам, але і відвідувачам.

У церемонії закладки фундаменту братиме участь посол США в Україні Уїльям Тейлор. До речі, це буде його останній публічний захід перед від'їздом до Вашингтона. Дипломатична місія Уїльяма Тейлора в Україні завершилася.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

  26 лютого 2019, 09:14

  В Україні дорожчає будівництво та елітна нерухомість – огляд ринку нерухомості

  13 травня 2017, 16:13

  Останні новини за сьогодні: