Новини / Суспільство / Кожен третій українець працює не за фахом
30 травня 2011, 12:04
Розмір шрифта: А А А

Кожен третій українець працює не за фахом

Кожен третій українець працює не за фахом, робота, спеціальність, диплом, освіта, опитування
Кожен третій українець працює не за фахом

Кожен третій українець працює не за фахом, а диплом в більшості випадків потрібен менеджерам тільки для оформлення на роботу, повідомили представники Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Так, результати опитування, проведеного порталом, свідчать, що 37,4% респондентів працюють не за фахом. При цьому 36,6% зазначили, що їхня робота безпосередньо стосується освіти, отриманої у ВНЗ, а 25,7% стверджують, що працюють у сфері, яка близька до їх спеціальності.

Як повідомили представники hh.ua, результати опитування також показали, що більше, ніж у половині випадків про диплом або не питають, або цікавляться його наявністю лише при оформленні на роботу.

«Всього 37,8% українців відповіли, що на співбесіді роботодавець цікавився їх дипломом. У кожного четвертого документ про освіту не питали взагалі, а 36,04% респондентів відзначили, що диплом став у пригоді їм лише для офіційного оформлення на роботу», — йдеться в повідомленні.

У більшості випадків відсутність профільної освіти не є причиною відмови роботодавця — так відповіло 62,5% опитаних, кажуть кадровики, і відзначають, що тільки 22,7% респондентів не отримали бажаної роботи через диплом.

З іншого боку, роботодавцям важливо, щоб освіта кандидата відповідала профілю роботи — кожен третій з опитаних зазначив, що на цьому акцентували при прийомі на роботу.

Тим часом, як повідомляє hh.ua, 25,5% компаній готові наймати працівників, утворення яких хоча б приблизно відповідає обраному профілю. При цьому 24,1% роботодавців цікавить лише наявність документа про вищу освіту, а 20,2% респондентів відповіли, що компанії було байдуже, яка у них освіта.

Опитування проходило на порталі hh.ua в травні 2011 року. На питання відповіло 3835 українців з усіх регіонів країни. 59,9% — кияни, 6,8% — жителі Дніпропетровська та області, 5,9% — з Донецька і області, 4,08% — харків‘яни, по 3% — львів’яни й одесити. Користувачі порталу — менеджери середньої та вищої ланки. 75% респондентів в даний момент працевлаштовані, а 25% — шукають місце роботи.51% — жінки, 49% — чоловіки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)

3 червня 2017, 16:31

Половина водіїв відмовиться від автомобіля на користь безпілотного таксі — опитування

3 червня 2017, 16:10

Останні новини за сьогодні: