Новини / Суспільство / У британських аеропортах розпізнавати пасажирів буде сканер
30 квітня 2008, 08:10
Розмір шрифта: А А А

У британських аеропортах розпізнавати пасажирів буде сканер

У британських аеропортах розпізнавати пасажирів буде сканер, паспортний контроль, аеропорт, сканування особи, біометричне визначення особистості, Великобританія
У британських аеропортах розпізнавати пасажирів буде сканер

Нова система буде упроваджена в аеропортах вже цього літа

Власті Великобританії мають намір ввести в аеропортах країни нову технологію розпізнавання особи пасажирів, яка базуватиметься на скануванні рис обличчя, повідомляє газета The Guardian.

Планується, що нова система допоможе підвищити рівень безпеки і понизити перевантаженість аеропортів. Тому в роботі технологія буде випробувана вже цього літа на жителях Великобританії і країн ЄС, що мають нові біометричні паспорти.

Відомо, що нова автоматизована система зіставлятиме особисті дані, що зберігаються на електронному чіпі паспорта пасажира, з результатами сканування його обличчя. Власті вважають, що такий паспортний контроль буде швидший і ефективніший, ніж традиційна перевірка документів.

Проте деякі критики заявляють про те, що при нинішньому рівні розвитку технологій розпізнавання рис обличчя їх застосування може мати дуже великий відсоток погрішності і приведе лише до ускладнення роботи аеропортів.

В даний час в аеропортах Великобританії вже застосовується технологія біометричного визначення особи, заснована на скануванні сітківки ока, але вона використовується тільки в крайніх випадках — для прискореного обслуговування заздалегідь зареєстрованих пасажирів, що здійснюють ділові поїздки. Рівень погрішності цієї системи коливається від 3 до 5%.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: