Новини / Суспільство / Знаменитий Римський фонтан зруйнували гроші
12 червня 2012, 22:03
Розмір шрифта: А А А

Знаменитий Римський фонтан зруйнували гроші

Знаменитий Римський фонтан зруйнували гроші, Італія, Рим, фонтан Треві, реконструкція
Знаменитий Римський фонтан зруйнували гроші

Рим може залишитися без своєї візитної картки. Знаменитий фонтан Треві продовжує руйнуватися. Йому терміново потрібна реконструкція. Та в італійському бюджеті, спустошеному землетрусами, немає грошей.

Один з головних символів Риму — знаменитий фонтан Треві — руйнується. З нього впало кілька кам‘яних листків. Раніше спеціалісти зняли зі споруди ще п’ять предметів, які почали розпадатися. Фахівці вважають, що особливої шкоди об’єкту завдали сильні снігопади. Якщо у найближчі дні не розпочати реставрацію — Італія втратить унікальну пам'ятку архітектури.

Крістіан Робертс, турист з Нової Зеландії: «Ваша економіка перебуває у важкому стані. Однак ви повинні вирішити, що залишити, а без чого можна обійтися. В Італії так багато пам’яток історії, унікальних місць старовини, які неодмінно мають побачити і наші нащадки».

Хізер Міллер, турист з Австралії: «Я думаю, що історична спадщина Італії — неймовірна. Вам дуже пощастило із тими видатними людьми, які жили та творили тут. Вони залишили чудовий слід в історії».

Двадцять років тому після чергової реконструкції влада заборонила кидати у фонтан монети. Однак щодня з нього «виловлюють» до 1,5 тисячі євро. За рік ця сума сягає 11 тисяч. Гроші віддають на благодійність. Треві звели три століття тому за проектом архітектора Берніні. Це найбільший фонтан Італії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Італійці вироблятимуть в Україні вітаміни

29 травня 2017, 19:01

Охочим стати жителями італійського села обіцяють 2 тисячі євро

12 травня 2017, 19:48

Що буде з «хрущовками» в Україні — думка експерта

11 травня 2017, 13:38

Останні новини за сьогодні: