Новини / Суспільство / За день до виборів рейтинги Обами і Ромні зрівнялися
5 листопада 2012, 21:45
Розмір шрифта: А А А

За день до виборів рейтинги Обами і Ромні зрівнялися

За день до виборів рейтинги Обами і Ромні зрівнялися, вибори президента США, Барак Обама, Мітт Ромні, рейтинги політиків, CNN
За день до виборів рейтинги Обами і Ромні зрівнялися

Чинний президент США Барак Обама і кандидат від Республіканської партії Мітт Ромні завершують свої виборчі кампанії з однаковим рівнем підтримки серед американців.

За даними останнього опитування, оприлюдненого телеканалом CNN, рейтинги Обами і Ромні зрівнялися на позначці 49%.

Опитування, проведені видавництвом Politico і Університетом Джорджа Вашингтона, також дають кандидатам рівну кількість голосів — по 48%. У той же час NBC News і Wall Street Journal відзначають незначне випередження Обами — 48% проти 47% у Ромні. Нарешті, ABC News і Washington Post дають Обамі 49%, Ромні — 48%.

У Ромні більше підтримки серед білих американців, літніх і релігійних виборців. Обаму підтримують жінки, расові меншини і молодь.

У більшості з дев‘яти ключових штатів, голосування в яких визначить підсумок виборів, Обама йде попереду. В Айові, Неваді і Огайо цей відрив досить значний, але в інших штатах його перевага укладається в статистичну похибку.

Вибори президента США відбудуться 6 листопада. Відзначимо, що кінець цієї виборчої кампанії був дещо зім’ятий ураганом «Сенді», жертвами якого стали понад 110 людей.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: