Новини / Суспільство / Найледачіша нація в світі
23 травня 2009, 08:14
Розмір шрифта: А А А

Найледачіша нація в світі

Найледачіша нація в світі, Франція, американці, французи, японці, лінь, сон, їжа
Найледачіша нація в світі

Жителі Франції виявилися найледачішими людьми в світі. До такого виводу дозволили прідті результати дослідження, в ході якого з‘ясувалося, що французи сплять по 9 годин щоночі, – більше, ніж решта всіх жителів Землі. Наприклад, японці і корейці в середньому проводять уві сні по 8 годин, тоді як британці висипаються за 7,5 годин. Про це 5 травня пише британське видання The Daily Mail.

Друге місце в списку світових «сонь» зайняли американці, які сплять більше 8,5 годин, а на третьому місці розташувалися іспанці. Наукова робота була проведена фахівцями з паризької Організації економічного співробітництва і розвитку (Organisation for Economic Co-operation and Development — OECD). Експертам також вдалося з’ясувати, що французи виявилися рекордсменами і в іншій категорії. Виявилось, що дві години в добу у них йде на трапезу.

Як заявив власник ресторанів Шахраюй Дорі (Gilles Dorree), французи дійсно великі любителі поїсти і полінуватися. «Це наше невід‘ємне право. Ми любимо розслабитися і насолодитися такими прекрасними речами як смачна їжа і вино. Французи не розуміють людей, які вічно поспішають і їдять в ресторанах швидкого живлення», — відзначив він.

Слідом за французами слідують жителі Нової Зеландії і Японії, у яких на трапезу йти трохи менше двох годин. Фахівці з OECD з’ясували, що швидше за всіх їдять британці — по півгодини в день. Трохи більше час на їжу витрачають мексиканці, вони встигають наїстися в середньому за годину. Про те, скільки часу витрачають росіяни на їжу, сон і розваги нічого не було сказано. Дослідження проводилося в 18 країнах світу, пише travel.mail.ru.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Французи хочуть допомогти звузити українські залізничні колії

23 травня 2017, 13:37

Користь липового чаю

26 березня 2017, 10:48

Сила раннього ранку

26 березня 2017, 10:22

Сьогодні Всесвітній день сну

17 березня 2017, 10:18

Останні новини за сьогодні: