Новини / Суспільство / У Каліфорнії наявність водія за кермом самокерованого автомобіля більше не обов'язково
30 вересня 2016, 19:10
Розмір шрифта: А А А

У Каліфорнії наявність водія за кермом самокерованого автомобіля більше не обов'язково

У Каліфорнії наявність водія за кермом самокерованого автомобіля більше не обов'язково, Каліфорнія, тестування самокерованих автомобілів, водій-асистент
У Каліфорнії наявність водія за кермом самокерованого автомобіля більше не обов'язково

У Каліфорнії (США) був прийнятий закон, який дозволяє проводити тестування самокерованих автомобілів на дорогах загального користування без обов‘язкової присутності водія-асистента.

Раніше в Каліфорнії було дозволено проводити випробування самокерованих автомобілів на дорогах загального користування для 15 компаній і стартапів, включаючи Google, Ford, Honda, Tesla. Але при цьому потрібно, щоб такі транспортні засоби були обладнані педалями і рульовим колесом, а на місці водія повинен знаходитися оператор, здатний взяти керування на себе у випадку необхідності. Тепер це вимога скасовано, і в окрузі Контра-Коста на північ від Сан-Франциско можуть застосовуватися перші повністю самокеровані автомобілі.

Завдяки новому законодавству французька компанія Easymile зможе приступити до повноцінного тестування своїх безпілотних мікроавтобусів у місті Сан-Рамон. Раніше рух таких транспортних засобів могло здійснюватися тільки на приватній території. Але тепер автобуси зможуть перетинати і дорогу загального призначення на своєму маршруті по території кампуса. У відповідності з новими вимогами законодавства, мікроавтобуси повинні будуть пройти тестовий період експлуатації тривалістю 6 місяцем, під час якого їх швидкість руху буде обмежена на рівні 40 км/ч. Лише після успішного тестування буде отримано дозвіл на перевезення людей.

Фахівці, що працюють над самоврядними транспортними засобами, вважають, що спочатку вони будуть використовуватися на території кампусів, бізнес-парків та інших середовищах з невеликою кількістю трафіку. Нагадаємо, компанія Lyft розраховує, що вже через п’ять років самокеровані автомобілі будуть здійснювати більшість перевезень, а через десять вони повністю замінять водіїв.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Створено 2D-матеріал, який проводить електрику зі швидкістю світла

2 травня 2017, 11:30

Вчені створили екран для смартфона, здатний «зростися» за добу

5 квітня 2017, 19:33

Створювати паливо з води навчилися вчені з США

14 березня 2017, 19:33

Останні новини за сьогодні: