Новини / Суспільство / Названо чотири найдорожчі речі в світі
6 грудня 2011, 14:20
Розмір шрифта: А А А

Названо чотири найдорожчі речі в світі

Названо чотири найдорожчі речі в світі, заможність, предмети розкоші, техніка, книги, автомобілі
Названо чотири найдорожчі речі в світі

Інтернет-ресурс Luxuryrules склав рейтинг найдорожчих речей у світі, необхідних для повсякденного життя.

Комп‘ютерна миша

Ця миша має ті ж функції, що і її дешевий аналог. Єдина відмінність — матеріал, з якого вона виготовлена, а це не більше не менше чисте золото. Миша представлена ??у двох моделях: Діамантовий квітка (Diamond Flower) і Розсіяний діамант (Scattered Diamond).

Вартість: 24 180 доларів.

Книга

Найдорожча в світі книга під назвою «Завдання» (The Task) коштує 153 млн євро. Чому така фантастична ціна? Справа не тільки в дорогоцінній обкладинці, а в глибині тексту — автор витратив на його написання 30 років свого життя. Обкладинка книги, що складається всього з 13 сторінок, прикрашена золотим напиленням. Її автор, Томас Олександр Хартман, стверджує, що його практично безцінний твір дає відповіді на одвічні питання, над якими ламає голову людство: Звідки ми походимо? Яка наша місія?

Мобільний телефон

iPhone 3GS Supreme після «тюнінга» англійських ювелірів став коштувати 3,2 млн доларів. На його виготовлення пішли 271 грам золота й 52 діаманти в один карат. Основна кнопка зроблена з одного великого діаманта вагою 7,1 карата. Модель була куплена австралійським мільярдером, чиє ім’я не афішується.

Автомобіль

Розкішний спортивний автомобіль Maybach Exelero був представлений публіці в травні 2005 року. Вартість цього двомісного купе становить 8 млн. доларів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: