Новини / Суспільство / Росія і Україна увійшли до списку 25 країн світу з найбільшим числом городян
10 квітня 2008, 10:26
Розмір шрифта: А А А

Росія і Україна увійшли до списку 25 країн світу з найбільшим числом городян

Росія і Україна увійшли до списку 25 країн світу з найбільшим числом городян, Україна, Росія, населення, ООН, міські жителі, сільські жителі
Росія і Україна увійшли до списку 25 країн світу з найбільшим числом городян

Україна займає 24 місце за чисельністю населення.

У доповіді Генсека ООН про моніторинг глобальної демографічної ситуації повідомляється, що в 2008 році вперше в історії число міських жителів порівняється з чисельністю сільського населення.

До 2050 року приріст числа міських жителів складе 3,1 млрд. чоловік при тому, що загальний приріст населення буде 2,5 млрд. чоловік, повідомляє Цент новин ООН.

Звертається увага на те, що городяни живуть на території, площа якої складає всього лише три відсотки поверхні суші, тоді як на жителів сільських районів доводиться 12 відсотків.

У 2007 році три чверті з 3,3 млрд. городян на Землі проживали в 25 країнах світу. У цьому списку — Росія і Україна. Вони займають в нім відповідно 6 і 24 місця. У Індії, Китаї і США проживають 35 відсотків городян миру.

Автор доповіді звертають увагу на те, що в окремих розвинених країнах чисельність міського населення скоротиться. Як приклад вони приводять все ті ж Росію і Україну.

Комісія з народонаселення і розвитку була створена в 1946 році. Вона є допоміжним органом Економічної і Соціальної Ради ООН і складається з 47 держав — членів ООН. У 2008 році групу східноєвропейських держав в ній представляють Вірменія, Болгарія, Польща, Росія і Україна.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: